KURSY ANGIELSKIEGO NA MALCIE

Kursy językowe na Malcie Kursy angielskiego Malta Kursy angielskiego dla dzieci młodzieży i dorosłych na Malcie

Kursy angielskiego na Malcie
Angielski intensywny na Malcie
Długoterminowe kursy akademickie na Malcie
Kurs języka angielskiego w biznesie na Malcie
Kursy przygotowujące do egzaminów FCE i CAE na Malcie
Kurs akademicki oraz przygotowanie do egzaminów wstępnych na uniwersytet na Malcie
Nauka indywidualna na Malcie

Staż na Malcie

Kształcenie nauczycieli języka angielskiego na Malcie
Kurs języka angielskiego dla osób w wieku 40+ Malta
Ceny zakwaterowania na Malcie

KURSY ANGIELSKIEGO NA MALCIE DLA DOROSŁYCH


Przejdź do: ANGIELSKI kursy młodzieżowe obozy językowe - Sliema Malta
Kursy angielskiego na MalcieLAL sześć szkół zlokalizowanych w sześciu cudownych zakątkach i na trzech kontynentach świata; piętnastoletnie doświadczenie w organizowaniu wyjazdów językowych; cel - zapewnienie studentom idealnych warunków do nauki języka oraz poznawania unikalnych cech i stylu życia w każdym z krajów.

Wybór lokalizacji kursów angielskiego
Każda ze szkół LAL jest tak zlokalizowana, aby studenci w wolnym czasie, mieli możliwość poznawania piękna okolicy. Będąc studentem LAL możesz podziwiać: Torbay, z jego piękną linią brzegową oraz wrzosowiskami; kilometry piaszczystych plaż Florydy; cudowny klimat Cape Town w kraju safari i egzotycznej scenerii, oraz śródziemnomorskie wyspy - Malta i Gozo.

Wybór zakwaterowania na Malcie
LAL proponuje szeroki wybór zakwaterowania we wszystkich ośrodkach na Malcie. Większość studentów wybiera zakwaterowanie u starannie dobranych przez LAL rodzin maltańskich, zakwaterowanie to odgrywa znaczącą rolę w kształceniu studenta.
Zakwaterowanie w rodzinie umożliwia praktyczne wykorzystanie tego, czego student nauczył się na zajęciach oraz stwarza warunki, zarówno dla studenta, jak i rodziny, do zawarcia nowych przyjaźni oraz poznania innej kultury i stylu życia. Wszyscy studenci, przed wyjazdem z kraju, otrzymują informacje o rodzinach, u których będą mieszkać.
Niezależnie od tego czy student wybierze zakwaterowanie w rodzinie, w szkolnej rezydencji czy w hotelu, Dyrektor ds. Zakwaterowania będzie służył pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań ze strony studentów.

Wspaniały personel i udogodnienia
Każda szkoła LAL posiada najlepsze udogodnienia oraz wykwalifikowany i doświadczony personel. To wszystko, w połączeniu z najnowocześniejszymi materiałami dydaktycznymi i metodami nauczania, umożliwia studentom maksymalne wykorzystanie kursu językowego.MALTA - Kursy języka angielskiego dla dorosłych

Dopracowane programy nauczania
LAL na Malcie zapewnia szeroki wachlarz wysokiej jakości kursów językowych na wszystkich poziomach dla studentów z różnych środowisk i kultur. Każda indywidualna potrzeba studenta ma dla personelu LAL podstawowe znaczenie, co przy maksymalnej liczebności grup, wynoszącej od 5 do 12 osób, zapewnia osiągnięcie optymalnego postępu w czasie trwania kursu.

Indywidualna uwaga

Oprócz regularnych kontaktów z Dyrektorem ds. Nauczania oraz Dyrektorem ds. Zakwaterowania, studenci są zawsze zachęcani do dyskutowania z personelem na temat jakiegokolwiek aspektu dotyczącego programu szkoły. Dzieje się tak, ponieważ dla LAL najważniejszy jest sukces studentów w opanowywaniu języka oraz ich zadowolenie z pobytu.

Interesujące zagospodarowanie wolnego czasu
Dewizą LAL jest stworzenie takich możliwości spędzania czasu wolnego, aby był on dla studentów równie interesujący jak zajęcia w szkole. Wszystkie szkoły LAL oferują bardzo ekscytujący i zróżnicowany wachlarz zajęć sportowych, kulturalnych i towarzyskich, które są nieodłączną częścią programu nauczania. W trakcie przerw w zajęciach studenci mogą odpocząć i nawiązać nowe znajomości z innymi studentami z wielu różnych krajów. Każda szkolna recepcja dysponuje wszystkimi informacjami na temat zajęć i możliwości spędzania czasu wolnego.

Opieka i usługi dodatkowe
Studenci są objęci staranną opieką od momentu przybycia do dnia wyjazdu. Przejawia się to, między innymi; zorganizowaniem przez szkoły transportu z, i na lotnisko. W wielu przypadkach koszty te są wliczone w cenę kursu.
Możliwe jest także wykupienie pełnego pakietu ubezpieczeniowego dla wszystkich studentów LAL, pokrywającego opłaty za leczenie, opiekę dentystyczną w nagłych wypadkach oraz wydatki medyczne w razie wypadku.

Zróżnicowana struktura wieku i narodowości.
Szkoły LAL Malta goszczą studentów wszystkich narodowości i grup wiekowych. LAL na Malcie specjalizuje się w organizowaniu zajęć zaprojektowanych tak, żeby były adekwatne do poziomu wiedzy studenta. W ciągu ostatnich dwóch lat 26% osób dorosłych stanowiła młodzież w wieku 18 - 24 lat, w 25% były to osoby w przedziale 25 - 30 lat, 22% studentów ukończyło 30 lat, 15% - 40 lat, a 12 % stanowiły osoby po 50 roku życia.
To udowadnia, że programy LAL są tak samo popularne wśród osób starszych, jak i wśród młodzieży.


Specjalne ceny przy długich pobytach
Wszystkie szkoły LAL oferują specjalne upusty cenowe w przypadku długich pobytów. Już przy ośmiotygodniowym kursie płaci się tylko za siedem tygodni. Im dłuższy zamówiony kurs językowy tym większa zniżka. Wszystkie upusty zostały już wkalkulowane w ceny kursów, które są podane w cennikach.

Instytut Nauki Języka Angielskiego na Malcie LAL

Wyspa Malta to jeden z najbardziej popularnych i najatrakcyjniejszych letnich kurortów w basenie Morza Śródziemnego. Wyspa otoczona jest kryształowo czystymi wodami, w których, dzięki lokalizacji wyspy, można pływać praktycznie przez cały rok. Malta oferuje także bogaty wybór sportów lądowych i wodnych.
Unikalny charakter wyspa zawdzięcza interesującej mieszance kultur i wpływów, jakim podlegała w trakcie swojej wielowiekowej historii. Przyjazna i otwarta natura Maltańczyków z pewnością umożliwi czerpanie pełnej przyjemności z odbywanego kursu. Angielski jest drugim urzędowym językiem na Malcie, a szkoła LAL oferuje możliwość spędzenia wspaniałych "językowych wakacji".
Instytut Nauki Języka Angielskiego ( The Institute of English Language Studies - IELS ) został założony w 1985 roku i oferuje kursy zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży.
Budynek główny, w którym mieści się administracja szkoły oraz centrum nauczania, znajduje się w centrum Sliemy; klasy są gustownie umeblowane, a w budynku znajduje się też kawiarnia i księgarnia. Dla studentów dostępne jest także centrum do samodzielnej nauki oraz istnieje możliwość korzystania z poczty elektronicznej.
Pracownicy recepcji codziennie służą pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań oraz udzielają informacji na temat zajęć, sportów czy wycieczek.
W drugim budynku szkoły odbywają się kursy dla młodzieży. Jest on położony tuż przy przystani w Sliemie, 10 minut spacerem od budynku głównego.
Instytut Nauki Języka Angielskiego otwarty jest przez cały rok, z wyjątkiem jednego tygodnia w czasie Bożego Narodzenia.

Dostępne kursy na Malcie dla dorosłych na rok 2019

-Angielski ogólny
-Angielski intensywny
-Długoterminowe kursy akademickie
-Kurs języka angielskiego w biznesie
-Kursy przygotowujące do egzaminów (FCE,CAE,CPE i IELTS)
-Kurs akademicki oraz przygotowanie do egzaminów wstępnych na uniwersytet
-Nauka indywidualna
-Staż
-Kształcenie nauczycieli języka angielskiego
-Kurs języka angielskiego dla osób w wieku 40+

Rodzaje kursów angielskiego na Malcie dla dorosłych - MALTA Sliema 2019

Kurs angielskiego ogólny - kursy rozpoczynają się co poniedziałek (dla początkujących wyłącznie w pierwszy poniedziałek miesiąca), kurs obejmuje 20 godz. (45 min) nauki języka angielskiego tygodniowo. Minimalny czas trwania - 1 tydzień, oprócz sezonu (21 czerwca-13 września). Poziomy od podstawowego do zaawansowanego. Maksymalna liczba studentów w grupie - 12 (kurs standardowy) i 6 (kurs Premium).

Kurs angielskiego intensywny- kurs ten przeznaczony jest na ogół dla tych, którzy mają już za sobą jakieś doświadczenie w nauce j. angielskiego. Nauka odbywa się w tym samym trybie jak w przypadku kursu ogólnego ale dodatkowe popołudniowe zajęcia pozwalają pogłębić znajomość angielskiego w stosunkowo krótkim czasie poprzez większe możliwości dyskutowania i wzbogacanie znajomości słownictwa. Kursy zaczynają się co tydzień w poniedziałek (dla początkujących wyłącznie w pierwszy poniedziałek miesiąca). Poziom od elementarnego do zaawansowanego. Grupy liczą maksymalnie 12 osób (kurs standardowy) i 6 osób (kurs Premium). Razem 30 lekcji tygodniowo.

Długotrwałe kursy akademickie - kursy przeznaczone dla osób chcących poznać angielski akademicki. Liczba lekcji tygodniowo to odpowiednio: 20 godzin (kurs standardowy), 30 (kurs standardowy intensywny), 20 godziny kursu standardowego + 4 godziny nauki indywidualnej (kurs Premium General + nauka indywidualna), 30 godzin + 4 godziny nauki indywidualnej (kurs intensywny Premium). W kursach może brać udział maksymalnie 12 osób. Kursy trwają od 8 tygodni do 21 tygodni wzwyż. Poziomy od początkującego do zaawansowanego

Kurs angielskiego Business English
Zagadnienia i tematyka kursu na pewno zaspokoją potrzeby zawodowych pracowników wywodzących się z takich sektorów instytucji jak: zarządzanie, finanse, bankowość i administracja. Liczba lekcji tygodniowo: 20 (kurs Premium Business) oraz 12 (kurs Executive Business Weekend). W kursach może brać udział odpowiednio : 6 (kurs Premium Business) oraz 1 osoba (kurs Executive Business Weekend). Dni rozpoczęcia: każdy poniedziałek. Poziomy: średni do zaawansowanego.

Kurs angielskiego dla osób w wieku 40+
Kurs obejmuje 20h zajęć angielskiego ogólnego, a dodatkowo przewidziane są zajęcia pozalekcyjne. Poziomy od podstawowego do zaawansowanego. Maksymalna ilość osób w grupie to 6. Kurs organizowany jest: 4 kwietnia, 2 maja, 30 maja, 5 września, 3 października 2016

Kurs angielskiego jeden na jeden (indywidualny) - może on stanowić suplement do kursu ogólnego albo kurs sam w sobie). Zajęcia odbywają się w wymiarze godzin 2-40 lekcji tygodniowo. Patrz tabela cen kursów. W kursach może brać udział 1-2 osób. Poziomy od początkującego do zaawansowanego

Kurs angielskiego przygotowawczy do egzaminów Cambridge i IELTS - Centrum w Sliemie oferuje ośmiotygodniowe kursy przygotowawcze do FCE (First Certificate in English), CAE (Certificate of Advanced English ) oraz CPE ( Certificate of Proficiency in English ) i kursy przygotowujące do IELTS. Należy zarezerwować odpowiednio 10 tygodni i 12 tygodni zakwaterowania, ponieważ egzaminy odbywają się po zakończeniu kursu.. W tygodniu odbywa się po 30 lekcji oraz 20 lekcji kursu standardowego + 10 lekcji dodatkowych przygotowujących do egzaminu IELTS w grupach do 10 osób. Poziomy od średnio zaawansowanego do Advanced.
W cenę tą nie są wliczone opłaty za egzamin.

Staż - kurs przeznaczony dla osób chcących zdobyć cenne doświadczenie, zwiększyć swoje szanse na rynku pracy oraz wzbogacić swoje CV. Staż trwa od 12 tygodni wzwyż. Poziomy od średnio zaawansowanego wzwyż.

Kształcenie nauczycieli języka angielskiego
Fachowe kursy (1-20 tygodni w zależności od kursu) przygotowujące do nauczania języka angielskiego według najwyższych międzynarodowych standardów Cambridge.

Kurs akademicki oraz przygotowanie do egzaminów wstępnych na uniwersytet
Kurs dla osób chcących poznać i nauczyć się akademickiego języka angielskiego oraz dobrze się przygotować do egzaminów na studia wyższe. Ilość lekcji podczas kursu akademickiego wynosi 30 godzin. Może w nim wziąć udział maksymalnie 12 osób. Kurs trwa 12 tygodni. Poziomy od średnio zaawansowanego wzwyż. Ilość lekcji podczas przygotowania akademickiego jest zmienna. Może w nim wziąć udział maksymalnie 12 osób. Kurs trwa 22 tygodnie i składa się z przygotowania do egzaminu.

Terminy rozpoczęcia kursu: Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek chyba że postanowiono inaczej. Dniem przyjazdu jest niedziela/sobota, dniem wyjazdu niedziela/sobota.
Minimalny czas trwania kursu: 1 tydzień.
Dni trwania kursu: od poniedziałku do piątku.
Daty zamknięcia szkoły: 1 stycznia, 19 marca, 19 kwietnia, 1 maja, 7 czerwca, 15 sierpnia, 13 i 25 grudnia, 1 stycznia 2020r.
Pora zajęć: rano lub po południu
Długość 1 lekcji: 45 minut
Ilość osób w grupie: kurs standardowy = 12 ( około 10 poza sezonem), kurs Premium = 6, przygotowanie do egzaminów = 10
Minimalny wiek: 16 lat jeśli chodzi o samą naukę/18 lat jeśli chodzi o zakwaterowanie w hotelu lub rezydencji
Sezon letni: 19 czerwca-11 września 2016.
Informacje dotyczące wizy: Uczestnicy którzy są spoza Unii Europejskiej lub Europejskiego Obszaru Gospodarczego będą musieli złożyć podanie o przyznanie odpowiedniej wizy studenckiej odpowiedniej dla ich długości pobytu
Egzamin wstępny:
Uczestnicy chcący wziąć udział w kursach które wymagają minimalnego poziomu znajomości języka angielskiego będzie musiał napisać test kwalifikacyjny przed przyjazdem.
Podane ceny zawierają opłatę za naukę, test kwalifikacyjny, przyjęcie powitalne, wprowadzenie, bezpłatny dostęp do Internetu na terenie szkoły, korzystanie z biblioteki, certyfikat, dostęp do centrum samodzielnego dostępu, studencką kartę zniżkową oraz podręcznik, status członka klubu plażowego w sezonie letnim.
Podane ceny nie zawierają: opłat za rejestrację, zmian kursów i miejsca zakwaterowania, egzaminów, transferów, książek i materiałów.

Ceny kursów angielskiego na Malcie 2019

Kurs angielskiego ogólny

Kurs Liczba lekcji tygodniowo Poziom Liczba osób w grupie (Maksimum) Cena za 1 tydzień Uwagi
1-7 tygodni 8-20 tygodni 21+
Standard 20(15) wszystkie 12 200 190 € 175 1
Premium 20(15) wszystkie 6 290 € 255 € 240 -

Kurs angielskiego intensywny

Kurs Liczba lekcji tygodniowo Poziom Liczba osób w grupie (Maksimum) Cena za 1 tydzień Uwagi
1-4 tygodni 5-7 tygodni 21+
Intensywny angielski 30(22,5) wszystkie 12 290 € 250 € 220 1
Angielski biznesowy 20(15) min. B1 6 340 € 340 € - -
Angielski dla osób w wieku 40+ 20(15) wszystkie 6 400 Program trwa 2 tygodnie.
Start: 1.04; 6.05; 3.06; 2.09; 30.09.2019;

Długoterminowe kursy akademickie

 • Ceny zawierają opłatę za transfer w 2 strony, raporty o wynikach w nauce, testy i korepetycje
 • Uczestnicy kursów intensywnych mogą bezpłatnie przejść na kursy biznesowe, dla kadry zarządzającej oraz kursy egzaminacyjne (FCE,CAE, CPE i IELTS) w zależności od dostępności
Kurs Liczba lekcji tygodniowo Poziom Liczba osób
w grupie (Maksimum)
Cena za 1 tydzień Uwagi
8-20 tygodni 21+ tygodni
Standardowy ogólny 20(15) wszystkie 12 165 € 150 € 1
Standardowy intensywny 30(22,5) wszystkie 12 210 € 185 € 1
Standardowy ogólny Premium 20(15) wszystkie 6 220 € 215 € -
Standardowy intensywny Premium 30(25,5) wszystkie 6 280 € 275 € -

1 - Grupy dla początkujących tworzone są w pierwszy poniedziałek miesiąca

Kurs języka angielskiego w biznesie

Kurs Liczba lekcji tygodniowo Poziom Liczba osób w grupie
(Maksimum)
Cena za 1 tydzień Uwagi
1-4 tygodni 5-7 tygodni Dopłata za sezon
19czerwca-11 września
Kurs biznesowy Premium 20(15) Intermediate (B1+) 6 300 € 290 € 60 € -
Weekendowy kurs biznesowy dla kadry zarządzającej 12 (9) Intermediate (B1+) 1 615 € 615 € 60 € -

Kursy przygotowujące do egzaminów

 • Opłaty za egzamin i dodatkowe materiały edukacujne nie są objęte ceną kursu i wynoszą średnio 170 €. Studenci chcący odbyć 4 tyg. kurs przygotowujący do egzaminu Cambridge, powinny być na poziomie tego egzaminu.
Program Liczba lekcji w tygodniu Poziom Liczba osób w klasie Cena za cały kurs Czas trwania kursu (liczba tygodni) Terminy rozpoczęcia Wstępne terminy egzaminów Uwagi
Cambridge FCE 30 B1 10 1470 6 01.02/25.04/31.10 11.03/04.06/10.12 -
2100 10 04.01/28.03/03.10 11.03/04.06/10.12 -
Cambridge CAE 30 B2 1470 6 18.01/25.04/31.10 02.03/04.06/10.12 -
2100 10 28.03/03.10 04.06/10.12 -
Cambridge CPE 30 C1 1470 6 25.01/25.04/17.10 05.03/09.06/01.12 -
2100 10 28.03/19.09 09.06/01.12 -
Angielski Ogólny Standard + IELTS 20 + 10 B1 12 + 12 2100 10 pierwszy poniedziałek każdego miesiąca na żądanie -

1. Rezerwacje muszą być wykonane nie później niż 10 tygodni przed egzaminem. Kursy do egzaminów Cambridge mogą wymagać dokupienia jednego dodatkowego tygodnia zakwaterowania
2. Angielski Ogólny w porach porannych i zajęcia przygotowujące do egzaminu IELTS popołudniu

Kurs akademicki oraz przygotowanie do egzaminów wstępnych na uniwersytet

Kurs Liczba lekcji tygodniowo Poziom Liczba osób w grupie
(Maksimum)
Czas trwania
kursu
Daty rozpoczęcia
kursu
Cena
za tydz. kursu
Uwagi
Kurs Angielskiego ogólnego+ Kurs akademicki (EAP) 10 Intermediate (B1) 12 dowolna liczba tyg. dowolny poniedziałek 100 -Nauka indywidualna

 • Te zajęcia mogą być traktowane jako kurs sam w sobie lub jako dodatek do pozostałych kursów.
Kurs Liczba lekcji tygodniowo Poziom Liczba osób w grupie (Maksimum) Cena od osoby za 2 lekcje Uwagi
1 stycznia-18 czerwca
i 12 września-31 grudnia
dodatek
za 2-10 lekcji za 11-20 lekcji 19 czerwca -11 września
Ogólna nauka indywidualna zmienna wszystkie 1 35 € 30 € 5 € -
Angielski dla dwojga zmienna wszystkie 2 25 € 23 € 5 € 1

1. W przypadku kursu dla dwojga, poziom znajomości języka musi być podobny.


Staż

 • Cena obejmuje koszt stażu trwającego minimum 12 tygodni (oprócz kursu języka angielskiego)
 • Rezerwacja na staż musi zostać złożona wraz z co najmniej 3 tygodniowym kursem angielskiego ogólnego, który należy odbyć przed rozpoczęciem stażu
 • Staż dostępny tylko dla studentów z Unii Europejskiej
Kurs Poziom Czas trwania stażu Cena stażu Uwagi
Nauka i praca Intermediate (B1)+ 12 tygodni+ 460 € wiek - 18-30 lat

Kształcenie nauczycieli języka angielskiego

 • Kurs jest przeznaczone dla osób, które posiadają poziom 'native' czyli zdany egzamin IELTS 9, Cambridge CAE z wynikiem A lub CPE z wynikiem C.
Kurs Liczba lekcji tygodniowo Poziom Ilość osób w grupie (Maksimum) Czas trwania kursu Daty rozpoczęcia Cena Uwagi
Cambridge CELTA Zmienna native 12 4 tyg. 28.03/30.05/25.07/03.10 1460 € -
Cambridge DELTA Zmienna native 12 4 tyg. + 2 tyg. 11.01/02.05 2900 € 1

1. Opłata za egzamin ok. 400€ nie jest wliczona w cenę kursu

Kurs języka angielskiego dla osób w wieku 40+

 • Kurs języka angielskiego ogólnego + program z zajęć specjalistycznych (możliwy dla co najmniej 5 uczestników)
Kurs Liczba lekcji tygodniowo Poziom Liczba osób w grupie
(Maksimum)
Długość trwania kursu start Cena kursu Uwagi
Standardowy ogólny Premium+ Program zajęć 20(15h) wszystkie 6 2 tyg. 1.04; 6.05; 3.06; 2.09; 30.09.2019 400 € -


Kursy przygotowujące do egzaminów British Council oraz IELTS należy rezerwować z dodatkowym tygodniem zakwaterowania, aby zdać egzamin.

Organizacja czasu wolnego na Malcie i Gozo.

Wyspy stwarzają wiele możliwości korzystania z kąpieli morskich i słonecznych, a osoby lubiące aktywnyKursy angielskiego Malta wypoczynek mogą łowić ryby, nurkować lub żeglować. Szkolny personel z działu organizowania czasu wolnego udzieli studentom informacji na temat wszystkich organizowanych zajęć wypoczynkowo - rozrywkowych. Istnieje także możliwość uczestniczenia w lekcjach tenisa, windsurfingu oraz kursie płetwonurkowym.
Osoby zainteresowane aspektami kulturowymi zafascynuje bogata historia Malty. Na wyspach Malta i Gozo znajduje się ogromna liczba zabytków - pomników, świątyń i kościołów, które pozwolą zwiedzającym poznać historię wysp. Szkoła organizuje także wiele wycieczek do dawnej stolicy Mdiny i obecnej stolicy Valetty, do Błękitnej Groty i na Gozo. Wiosną i latem są także organizowane różnego rodzaju imprezy.
Sliema i St. Julian's są także centrami życia nocnego, z ogromną liczba restauracji, kawiarenek, pubów i dyskotek, a ponadto z kręgielnią i kompleksem kinowym. Późnymi wieczorami można się przyłączyć do wielu Maltańczyków spacerujących uroczą promenadą w Sliemie. Ponadto każdy, kto lubi uprawiać sporty wodne tj. pływanie, nurkowanie, czy windsurfing - z pewnością znajdzie coś dla siebie.


Zakwaterowanie na Malcie

U rodziny

Wiele osób preferuje zamieszkanie w prywatnym domu u rodziny. Maltańczycy znani są ze swojej gościnności i przyjaznego usposobienia, co stwarza doskonałą możliwość nauczenia się języka oraz zdobycia wiedzy o Maltańczykach i ich kulturze. Większość rodzin mieszka w Sliemie oraz sąsiadujących dzielnicach St. Julian's, San Gwann, Gzira, Ta'Xbiex i Msida, w promieniu maksymalnie półgodzinnego spaceru od szkoły lub też półgodzinnej jazdy autobusem. Rodzina zapewnia pościel, ale należy zabrać swoje ręczniki. Aby być niezależnym, uczestnicy otrzymują swój komplet kluczy do mieszkania.

Nauka języka angielskiego na MalcieSą to apartamenty odpowiednie dla studentów o ograniczonym budżecie, którzy chcą zamieszkać w sąsiedztwie szkoły, w jednopokojowym apartamencie dla jednej bądź dwóch osób z aneksem kuchennym. Alborada Studios usytuowana jest tylko 50 metrów od promenady, w pobliżu przystanku autobusowego, sklepów i restauracji.

Hotele i apartamenty

Na Malcie i Gozo znajduje się szereg hoteli i segmentów z apartamentami. Poniżej przedstawiony został jeden z nich dla przykładu (mieści się on na Malcie). Informacje na temat pozostałych dostępne są w Szkole Języków Obcych LEXIS.


CENY ZAKWATEROWANIA NA MALCIE 2016 (ceny są podane w €)

Zakwaterowanie u rodziny

 • Dodatkowa noc dostępna za dopłatą
 • Uczestnicy mieszkający w pokojach dwuosobowych umieszczani są razem z uczestnikami tej samej płci chyba że poproszono inaczej; pokoje podwójne dostępne tylko dla 2 studentów składających rezerwację razem
 • Minimalny pobyt: 1 tydzień
 • Niepełne wyżywienie jako standard; nocleg i śniadanie dostępne wyłącznie na życzenie
Zakwaterowanie Pokój Cena z 2 posiłkami
od osoby za 1 tydzień
Opłaty dodatkowe za 1 tydzień
1-7 tyg. 8 + prywatna łazienka posiłki bezglutenowe lub wegetariańskie dostęp do Internetu 19 czerwca-11 września
u rodziny pojedynczy 217 € 203 € 35 € 50 € 20 € 105 €
dwuosobowy 182 € 168 € brak 50 € 20 € 49 €

Zakwaterowanie w rezydencji

 • W każdym z pokoi znajduje się prywatna łazienka
 • Minimalny wiek - 18 lat
 • Zarezerwowane posiłki podawane w pobliskim hotelu
Zakwaterowanie Pokój Od osoby
za 1 tydzień
Dodatkowe opcje za 1 tydzień
1-7 tyg. 8 + śniadanie wyżywienie
półpełne
21 czerwca-13 września
1-7 tyg.
19 czerwca-11 września 8tyg.+
Day's Inn Hotel Room***
(5 min na pieszo do szkoły)
pojedynczy 231 € 203 € 35 € 133 € 119€ 77€
dwuosobowy 140 € 126 € 35 € 133 € 91€ 56€
Day's Inn Studio *** pojedynczy 245 € 210 € 35 € 133 € 119€ 77€
dwuosobowy 175 € 147 € 35 € 133 € 91€ 56€

Zakwaterowanie w apartamencie dla kadry zarządzającej

 • W każdym z pokoi znajduje się prywatna łazienka
 • Minimalny wiek - 18 lat
Zakwaterowanie Pokój od osoby
za
1 tydzień
Opłaty dodatkowe za 1 tydzień
śniadanie 23.03 - 29.05 i
01.10-06.11
30.05-30.09
i 20.12-31.12
Rocca Nettuno pojedynczy 595 € w cenie 423€ 224€
dwuosobowy 357 € w cenie 42€ 140€

Zakwaterowanie w hotelu

 • W każdym z pokoi znajduje się prywatna łazienka
 • Reszta hoteli dostępna na życzenie
Zakwaterowanie Pokój od osoby
za 1 tydzień
Opłaty dodatkowe za 1 tydzień
23.03-29.05 i 01.10-06.11 30.05-30.09 i 20.12-31.12

Plevna Hotel ***

pojedynczy 259 € 77 € 224 €
dwuosobowy 196 € 49 € 161 €

Bay View Hotel ***

pojedynczy 308 € 119€ 371 €
dwuosobowy 203 € 84 € 182 €
Waterfront Hotel **** pojedynczy 462 € 91 € 91 €
dwuosobowy 322 € 91 € 91 €
Kennedy Nova Hotel **** pojedynczy 357 € 175 € 343 €
dwuosobowy 224 € 112 € 182 €

The Palace Hotel*****

pojedynczy 721 € 0 € 294 €
dwuosobowy 455 € 0 € 294 €

Transfery

 • Zalecamy wszystkim studentom rezerwującym zakwaterowanie za pośrednictwem IELS aby złożyli rezerwację przynajmniej 7 dni przed przylotem na transfer z lotniska
 • Obowiązuje dopłata w wysokości 10 € za każdą godzinę lub pół godziny czekania przez przedstawicieli szkoły na klientów opóźnionych więcej niż 2 godziny względem planowego czasu przylotu
Lotnisko Planowy przylot/odlot transfer w jedną stronę transfer powrotny Uwagi
Malta International Airport (MLA) przez cały rok, o każdej porze 25 € 45 € -

Pełne informacje na temat możliwości zakwaterowania na Malcie uzyskasz w Szkole Języków ObcychLEXIS.

Dodatkowe opłaty

Opłata rejestracyjna Dodatkowe 45 € do wszystkich rezerwacji
Podręcznik i materiały Dodatkowe 25 € do wszystkich rezerwacji
Opłata za zmianę 60 € za zmiany w zarezerwowanych kursach i zakwaterowaniu na życzenie klienta po przylocie
Opłata za kuriera 70 €

Ubezpieczenie
Wszyscy uczestnicy kursu muszą posiadać odpowiednie ubezpieczenie medyczne i na czas podróży. Zostaną Państwo poproszeni o okazanie dowodu ubezpieczenia.

Jak zostać studentem w LAL MALTA?
Wszystkich formalności związanych z wyjazdem, rezerwacją, przejazdem, itp. można dokonać osobiście lub korespondencyjnie w Szkole Języków Obcych LEXIS lub u naszego Agenta. Po wyborze kursu, zakwaterowania i innych świadczeń wypełniasz formularz zgłoszenia, podpisujesz umowę i wpłacasz odpowiednią kwotę w złotych na nasz rachunek bankowy LEXIS. Formularz zgłoszenia, jeden egzemplarz umowy i potwierdzenie wpłaty przesyłasz nam pocztą lub faksem, tak abyśmy mogli dostać przesyłkę na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu (osoby z innych miast kontaktują się z Agentem).

Przed wyjazdem otrzymujesz od nas:
ˇ potwierdzenie przyjęcia na kurs wraz ze stosownym listem dla władz granicznych w Wielkiej Brytanii - po to, aby nie mieć problemów przy przekraczaniu granicy,
ˇ bilet na przejazd - jeśli wyjazd będzie z Warszawy (osoby wyjeżdżające z innych miast Polski kontaktują się z Agentem),
ˇ potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania wraz z adresem, telefonem i krótką charakterystyką rodziny goszczącej,
ˇ rachunek za zamówione świadczenia.

Kursy języka angielskiego na Malcie dla dzieci i młodzieży

Zobacz ofertę kursów angielskiego Gozo - Malta oferowane przez szkołę B.E.L.S

Poleć nas znajomemu napisz - prześlemy kalkulację kosztów