Kursy językowe we Francji Francuski kurs językowy w Paryżu i Nicei

FRANCE LANGUE - Paryż, Nicea 2018

Wiadomości ogólne

Szkoła Języków Obcych "LEXIS" jest przedstawicielem szkoły FRANCE LANGUE.

Nauka francuskiego we FrancjiFRANCE LANGUE jest zlokalizowaną w Paryżu i Nicei szkołą języka francuskiego istniejącą od 20 lat, specjalizującą się w nauczaniu cudzoziemców. Szkoła organizuje kursy języka francuskiego dla osób, które ukończyły 17 lat oraz młodzieży w wieku 13-17 lat.

Szkoła w Paryżu znajduje się w pobliżu Placu Wiktora Hugo, pełnego kafejek
i sklepów, położonego 10 minut drogi pieszo od Etoile i Trocadero. Budynek,
w którym odbywają się zajęcia, położony jest blisko, zarówno paryskiego centrum biznesu, jak i eleganckich dzielnic Paryża.

Szkoła w Nicei, stolicy Francuskiej Riwiery, jest usytuowana w sercu miasta - 10 minut drogi pieszo od Promenady Angielskiej (Promenade des Anglais) i plaży. Niedaleko znajduje się centrum handlowe. Do wszystkich miast Riwiery francuskiej (m.in. Monaco, Cannes) można dojechać koleją
w ciągu 30 minut.

FRANCE LANGUE, oprócz nauczania samego języka, prowadzi wykłady o kulturze i historii Francji, organizuje zwiedzanie znanych
i popularnych miejsc w Paryżu i Nicei. Poza bogatą ofertą kursów języka francuskiego, mocnym punktem szkoły są idealne warunki do nauki i nowoczesny sprzęt do nauczania (m. in. biblioteka multimedialna).
FRANCE LANGUE
proponuje doskonałe, sprawdzone metody nauczania. Szkoła oferuje interesujący program rozrywkowy i wypoczynkowy oraz wspaniałe warunki zakwaterowania.
FRANCE LANGUE oferuje kursy francuskiego zarówno dla początkujących, jak i wysoce zaawansowanych oraz kursy francuskiego języka biznesu (w Paryżu, w okresie letnim). Podstawowy program ma na celu zdobycie przez studentów łatwość i płynności w posługiwaniu się językiem francuskim. Kursy ogólnego francuskiego są dostępne przez cały rok. Intensywne kursy francuskiego skupiają się na nauczaniu języka mówionego i konwersacji. W trakcie długoterminowych kursów francuskiego uwaga podzielona jest pomiędzy język mówiony i pisany, a uczniowie otrzymują również prace do wykonania w domu.
Kursy języka francuskiego kończą się zdaniem egzaminów: D.E.L.F. lub egzaminem wewnętrznym FRANCE LANGUE - France Langue Diploma oraz Practical Certificate in Commercial and Economic French, (egzamin praktyczny francuskiego języka handlu
i ekonomii) organizowany przez Francuską Izbę Handlową, który może być zdawany zarówno we Francji, jak i za granicą.

1. Dla początkujących - przewidziany jest dla całkowitych nowicjuszy lub osób ze znikomą znajomością francuskiego. Na tym poziomie program obejmuje naukę posługiwania się podstawowymi strukturami dotyczącymi życia codziennego, rozumienia prostych pytań i odpowiadania na nie, przedstawienia siebie, pytania o drogę, zamawiania taksówki, zachowania się w restauracji, wypełniania prostych formularzy, itp. (75 lekcji/5 tygodni)

2. Podstawowy - (dla studentów, którzy odbyli kursy języka francuskiego, trwające od kilku tygodni do 1 roku). Program tego poziomu obejmuje naukę języka francuskiego w zakresie przekazywania nieskomplikowanych informacji, zarówno ustnie jak
i pisemnie, wyrażania uczuć w kontekście stosunków społecznych (zachowanie się w urzędach, sklepach, itd.) . Po tym kursie można zdać egzamin wewnętrzny - France Langue Diploma. (75 lekcji/5 tygodni)

3. Średnio zaawansowany - (dla studentów, którzy odbyli w kraju ojczystym kursy języka francuskiego, trwające od 1 roku do 3 lat) Osoby z pewną znajomością języka francuskiego uczą się odpowiednio wyrażać swoje myśli w prostych konwersacjach, jak również mówić o bieżących wydarzeniach, używając kompleksowych zdań z użyciem czasów teraźniejszych, przeszłychi przyszłych. Po tym kursie można zdać egzamin wewnętrzny - France Langue Diploma. (120 lekcji/8 tygodni)

4. Zaawansowany - (dla studentów, którzy odbyli w kraju ojczystym kursy języka francuskiego, trwające od 2 do 4 lat). Na tym kursie słuchacze uczą się prowadzenia dyskusji na interesujące tematy na poziomie akademickim: wyrażanie argumentacji, przekonywanie, wyrażanie woli, intencji, wątpliwości. Na koniec kursu istnieje możliwość zdawania egzaminu wewnętrznego, jaki egzaminu D.E.L.F. (150 lekcji/10 tygodni)

5. Profesjonalny - (dla studentów, którzy odbyli w kraju ojczystym kursy języka francuskiego, trwające od 3 do 5 lat). Dla osób porozumiewających się płynnie w języku francuskim. Pracujemy tutaj nad tematami związanymi z literaturą, socjologią, polityką, kulturą, nauką i historią Francji. Na koniec kursu istnieje możliwość zdawania egzaminu wewnętrznego, jak i egzaminu D.E.L.F. Ponieważ program tego kursu opiera się na informacjach o bieżących wydarzeniach, jest on ciągle odnawiany i nie ma limitu czasowego.

Certyfikaty

Nauka francuskiego w Paryżu1.
certyfikat ten potwierdza osiągnięty poziom znajomości języka francuskiego. Otrzymują go studenci po ukończeniu :
a) kursu intensywnego, po co najmniej 10 tygodniach nauki,
b)
kursu długoterminowego, po co najmniej 2 trymestrach nauki zakończonych przed egzaminem wyznaczonym na czerwiec.

2. D.E.L.F. - certyfikat ten jest przyznawany przez Ministra Edukacji Narodowej Francji. Są dwa stopnie egzaminu. Stopień pierwszy składa się z 4 części,
a stopień drugi - z 2. Każda z części zawiera pisemne i ustne testy z praktycznego używania języka (wyrażenia ustne i pisemne, analiza i streszczenie tekstu, prezentacje, krótkie sprawozdania, itp.). Obydwa rodzaje kursów przygotowują studentów do tego egzaminu. Może on być zdawany w Paryżu (o ile pozwalają na to daty) lub w kraju ojczystym studenta.


3.
Dla studentów, którzy podejmują intensywne kursy letnie francuskiego w Paryżu : Practical Certificate in Commercial and Economic French (egzamin praktyczny z francuskiego języka gospodarki i handlu). Przyznawany jest przez Paryską Izbę Handlową. Do egzaminu przygotowują tylko intensywne kursy letnie w Paryżu. Egzamin może być zdawany w Paryżu, jak i za granicą.

Możliwości zakwaterowania Francja

ECOLE FRANCE LANGUE
oferuje kilka możliwości zakwaterowania podczas trwania kursu francuskiego. Można zamieszkać z francuską rodziną, w hotelu, hostelu lub w pełni wyposażonym studio.

1.
Miejsca, w których można zamieszkać u rodzin francuskich to zachodnie dzielnice Paryża (Neuilly, Boulogne, Levallois) lub jego przedmieścia (np. Wersal, Le Vesinet). Jeśli kilku studentów zamieszka u tej samej rodziny, będą to osoby z różnych krajów. Studenci mogą wybrać zakwaterowanie u rodziny ze śniadaniem (bed and breakfast) lub zakwaterowanie ze śniadaniem i kolacją ("bed and half-board").
2. W domu studenckim można mieszkać przez cały rok (o ile są wolne miejsca). ECOLE FRANCE LANGUE zapewnia w tym przypadku pokój z prysznicem oraz śniadanie. W lecie, w Cite Universitaire można wynająć pokój z umywalką bez posiłków. W Nicei szkoła umożliwia wynajęcie kawalerki bez posiłków.
3. W motelach znajdują się apartamenty jedno-, dwu-, lub trzypokojowe. W tym typie zakwaterowania każdy pokój ma własną toaletę, łazienkę i kuchnię.
4. ECOLE FRANCE LANGUE współpracuje z kilkoma dwu- i trzygwiazdkowymi hotelami w różnych dzielnicach Paryża. Wszystkie pokoje wyposażone są we własną toaletę i łazienkę, a w opłacie zawiera się śniadanie.


Rezerwacja miejsca zakwaterowania następuje za pośrednictwem SJO LEXIS

Program kulturalno-wypoczynkowy Francja

W ramach wypoczynku i dodatkowej edukacji proponujemy Państwu cotygodniowy, 90-minutowy wykład poświęcony francuskiej kulturze i historii. Jego przedmiotem są momenty z historii kraju, które odbiły się na losach Paryża i Nicei oraz aspekty współczesnego życia Francuzów, ich literatury i sztuki. W programie wykładu znajdują się również odniesienia do bieżących wydarzeń politycznych. W połączeniu z wyżej wymienionym wykładem co tydzień organizujemy spacer lub wyjazd do muzeum lub innego miejsca związanego z kulturą francuską (np. pomnik, budowla). Wycieczka prowadzona jest przez nauczyciela z FRANCE LANGUE. Wycieczki są dopasowane do rozkładu zajęć, aby jak najwięcej studentów mogło brać w nich udział. Biblioteki multimedialne FRANCE LANGUE wyposażone są w komputery, magnetowidy i laboratoria językowe, z których korzysta się w czasie lekcji w obecności nauczyciela, który może służyć pomocą. Istnieje również możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca w bibliotece (sesje 45-minutowe). Dodatkowe atrakcje tj. wycieczki z przewodnikiem, wyjścia do teatru, kina czy do restauracji nie są wliczane w cenę kursu francuskiego.

Istnieje możliwość wzięcia udziału w programie nauczania:

  • French and French cuisine - gotowanie typowych francuskich sezonowych potraw

  • Training for teachers of French - szkolenia dla przyszłych nauczycieli języka francuskiego

  • Holidays and French - poznaj historię Francji przez zwiedzanie i naukę francuskiego

  • Internship programme in French companies - praktyka zawodowa we francuskich firmach

Aby dowiedzieć się więcej o tych programach, proszę się z nami skontaktować.

Intensywne ogólne kursy języka francuskiego

W kursach tych kładzie się nacisk na naukę języka mówionego, choć nie zaniedbuje się również języka w pisaniu. Nauka oparta jest na sytuacjach opisanych w podręczniku lub na dołączonych do niego kasetach audio i video. Studenci prowadzą dyskusję, wyrażają uczucia i opinie, komentują zdarzenia, itp. Systematyczne ćwiczenia ustne i pisemne mają na celu opanowanie gramatyki i poprawianie błędów w jej używaniu. Nauczyciele korygują błędy studentów w wymowie zarówno w klasie i laboratorium językowym.
Do wyboru są trzy opcje:
- 20 45-minutowych lekcji w tygodniu, w grupach od 8 do 12 studentów
- 26 45-minutowych lekcji w tygodniu, w grupach od 8 do 12 studentów
- 30 45-minutowych lekcji w tygodniu, w grupach od 8 do 12 studentów

Studenci na każdym poziomie są dzieleni na grupy, w których znajduje się maksymalnie 12 osób. Kursy języka francuskiego od poziomu drugiego do ostatniego zaczynają się co poniedziałek. Daty kursów francuskiego dla początkujących są prowadzone w poniedziałki. Studenci mogą uczyć się przez tyle tygodni, ile chcą (minimum 1 tydzień). Osoby nowo przybyłe zdają test, którego wyniki pozwolą zakwalifikować studenta do grupy o zbliżonym poziomie zaawansowania. Zajęcia odbywają się rano, po południu, bądź wieczorem, według ilości godzin tygodniowo i poziomu grupy. Wyznaczanie godzin zajęć należy do kompetencji szkoły. Istnieje możliwość rozpoczęcia kursu francuskiego w Nicei i kontynuowania go w Paryżu i odwrotnie.

Kursy języka francuskiego - długoterminowe w Paryżu

życie nocne w ParyżuKursy długoterminowe są przewidziane dla wszystkich, którzy zostają we Francji na dłużej, ale mają czas jedynie na kilka lekcji w tygodniu. Kursy odbywają się w trybie trymestralnym. Kursy długoterminowe mają na celu zdobywanie umiejętności posługiwania się językiem francuskim, zarówno w mowie jak i piśmie. Metody nauczania są takie same jak na kursach intensywnych, ale oczekuje się od studentów większej pracy poza zajęciami ( co najmniej 5 godzin tygodniowo należy poświęcać na prace domowe). Kurs przygotowuje do egzaminu D.E.L.F., jak i do egzaminu wewnętrznego FRANCE LANGUE - France Langue Diploma - warunkiem zdawania go jest jednak zaliczenie co najmniej 2 trymestrów nauki. Zapisy przyjmowane są na dowolną liczbę trymestrów. Studenci, którzy nie są w stanie rozpocząć nauki w dniu rozpoczęcia trymestru, mogą zrobić to później płacąc za liczbę tygodni, które pozostały do końca trymestru. Podczas wakacji, świąt oraz dni wolnych od pracy, a także podczas tygodnia egzaminacyjnego w czerwcu zajęcia nie odbywają się.
Kursy dzienne prowadzone są według rytmu szkoły francuskiej i przeznaczone są głównie dla potrzeb au pairs pracujących
w Paryżu. Według możliwości i potrzeb można uczestniczyć w kursie obejmującym 6 godzin tygodniowo (w tym 1 1 tygodniowo wykładu na temat kultury i historii Francji) lub 10 1 godziny tygodniowo (w tym 1 1 tygodniowo wykładu na temat kultury i historii Francji). Grupy liczą maksymalnie 18 osób. Zajęcia w systemie 6-godzinnym odbywają się w godzinach: a) 8.00 - 10.15, b) 10.30 - 12.45, c) 13.30 - 15.45 w poniedziałki i czwartki (alternatywnie wtorki i piątki). Zajęcia w trybie 9-godzinnym odbywają się od 10.30 do 12.45 codziennie, oprócz śród.
Kursy wieczorowe przeznaczone są dla cudzoziemców pracujących w paryskich firmach (3 godziny tygodniowo). Zajęcia odbywają się w poniedziałki i we środy (alternatywnie we wtorki i czwartki) w godzinach 18.00 - 19.30.Kursy intensywne długoterminowe przeznaczone są głównie dla studentów zagranicznych studiujących we Francji. Odbywają się w trzech trybach: 15 godzin tygodniowo (w tym 1 1 tygodniowo wykładu na temat kultury i historii Francji), 19 1 godziny tygodniowo (w tym 1 1 tygodniowo wykładu na temat kultury i historii Francji), i 24 godzin tygodniowo (w tym 1 1 tygodniowo wykładu na temat kultury i historii Francji).

Kursy języka francuskiego - specjalistyczne w Paryżu i Nicei:

● W ramach kursu długoterminowego można dodatkowo mieć zajęcia z biznesowego francuskiego, francuskiego w turystyce i hotelarstwie, z historii sztuki francuskiej. napisz - prześlemy informacje

Francuski + praktyki zawodowe. Praktyki trwają minimum 6 tygodni, zgłaszać należy się minimum 4 miesiące wcześniej.
napisz - prześlemy informacje

Przygotowanie do certyfikatów we Francji: DELF A1 | DELF A2 | DELF B1 | DELF B2 | DALF C1 | DFA 1 | DFA 2 | CFTH

France Langue - Ceny 2018 [€]

Kursy francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kurs standardowy 20 lekcji tygodniowo

1-3 tygodni 4-11 tygodni 12-24 tygodni >24 tygodni

Paris:
Opera
Victor Hugo
Notre-Dame

265 250 230 -

Nice

250 235 170 155

Kurs intensywny 26 lekcji tygodniowo

1-3 tygodni 4-11 tygodni 12-24 tygodni >24 tygodni

Paris:
Opera
Victor Hugo
Notre-Dame

315 310 285 -

Nice

315 300 220 200

Kurs intensywny rozszerzony 30 lekcji tyg.

1-3 tygodni 4-11 tygodni 12-24 tygodni >24 tygodni

Paris:
Opera
Victor Hugo
Notre-Dame

375 355 335 -

Nice

365 345 230 220

Kurs łaczony

  1-3 tygodni 4-11 tygodni 12-24 tygodni >24 tygodni

Paris:
Opera
(9 studenów w grupie)
Victor Hugo (12 studenów w grupie)
Notre Dame (12 studenów w grupie)

20 lekcji francuskiego + 6 prywatnych lekcji na tydzień 665 585 560 -
20 lekcji francuskiego + 10 prywatnych lekcji na tydzień 840 820 790 -

Nicea (9-12 studentów w grupie)

20 lekcji francuskiego + 6 prywatnych lekcji na tydzień 650 570 500 465
20 lekcji francuskiego + 10 prywatnych lekcji na tydzień 825 805 730 95

Kurs wieczorowy/Program rodzinny
(na życzenie)

Liczba godzin w tygodniu 1-3 tygodni 4-11 tygodni >12 tygodni

Paris (Victor Hugo) (9-12 studentów w grupie)

4 lekcje w tygodniu - 55 50

Kursy semestralne intensywne 20/26/30 lekcji tygodniowo

Liczba godzin / studentów w grupie Cena za I termin
12 tygodni
Cena dodatkowa za II termin
24 tygodnie
Cena dodatkowa za III termin36 tygodni Cena dodatkowa za IV termin
48 tygodni

Paris (Victor Hugo, Notre Dame)

20 / 18 1760 1585 1340 1075
26 / 18 2060 1855 1565 1260
30 / 18 2345 2190 1850 1485

Oferta dodatkowa Paris

Opera

Program "Francuski & Biznes"/"Francuski & Turystyka i Hotelarstwo"/'Francuski & Medycyna"/"Francuski & Prawo"/"Francuski & Dyplomacja"

(20 zajęć francuskiego, 6 francuskiego w wybranej dziedzinie)

1 - 3 tygodni 4 - 11 tygodni >12 tygodni
685 610 590
20 zajęć francuskiego, 10 francuskiego w wybranej dziedzinie) 865 850 820
Staż w firmie
(26 lekcji francuskiego, bezpłatne praktyki lub płatna praca 35 h w tygodniu)
Bezpłatne praktyki Płatna praca
1380 1660

Victor Hugo

Program "Francuski jako język obcy" dla początkujących nauczycieli tego języka
(26 zajęć francuskiego)
Cena za 2 tyg.
740
Kurs przygotowujący do egzaminów DELF i DALF
(20 zajęć francuskiego + 3 moduły w tygodniu)
4 tygodnie 6 tygodni
1240 1860
Kurs przygotowujący do studiów
(20 zajęć francuskiego + 6 modułów w tygodniu)
Cena za 4 tyg.

Cena za 6 tyg.

- -
Program "Francuski & Gastronomia: Gotowanie/Pieczenie"
(20 zajęć francuskiego + 2 dwugodzinne sesje kulinarne w tygodniu)
1 - 3 tygodni 4 - 11 tygodni
525 510
Notre-Dame
Program "Francuski & Gastronomia: Gotowanie/Pieczenie"
(20 zajęć francuskiego + 2 dwugodzinne sesje kulinarne w tygodniu)
1 - 3 tygodni 4 - 11 tygodni
525 510
Program "Francuski & Moda+Styl: Personal Shopper/ Make Up Artist/ Parfumer"
(20 zajęć francuskiego + 2 moduły w tygodniu)
Cena za 1 tydz. Cena za 2 tyg.
590 1150
Mod'art
(w I tygodniu - 30 lekcji francuskiego, w II tygodniu - pięciodniowe warsztaty w Mod'art)
Cena za 2 tyg.
-
 
Oferta dodatkowa Nicea

Program "Francuski & Biznes"/"Francuski & Turystyka i Hotelarstwo"/'Francuski & Medycyna"/"Francuski & Prawo"/"Francuski & Dyplomacja"

1 - 3 tygodni 4 - 11 tygodni >12 tygodni
20 zajęć francuskiego + 6 prywatnych zajęć francuskiego w wybranej dziedzinie 670 595 530
20 zajęć francuskiego + 10 prywatnych zajęć francuskiego w wybranej dziedzinie 950 835 770
Program "Francuski jako język obcy" dla początkujących nauczycieli tego języka
(26 zajęć francuskiego)
Cena za 2 tygodnie
-
Staż w firmie
(26 lekcji francuskiego, bezpłatne praktyki 35 h na tydzień)
Cena za 2 tygodnie
1340
Kurs przygotowujący do egzaminu DELF
(20 zajęć francuskiego + 3 moduły)
1 - 3 tygodni 4 - 6 tygodni
315 300

Program "Francuski & Gotowanie"

(20 zajęć francuskiego, 6 godzin warsztatów z gotowania na tydzień)

1 - 3 tygodni 4 - 10 tygodni
490 475
Program 50+ "Odkrywanie Riwiery Francuskiej"
(20 zajęć francuskiego + 5 sesji kulturoznawczych)
1 tydzień 2 tygodnie
575 1085
Program "Francuski & Sport"
Tenis Fitness Nurkowanie
20 zajęć francuskiego +  3 sesje treningowe 20 zajęć francuskiego +  3 sesje treningowe 20 zajęć francuskiego + 4 sesje treningowe
395 485 595
Program dla młodzieży (13 - 17 lat)
(20 zajęć francuskiego + 5 sesji treningowych tygodniowo + atrakcje + zakwaterowanie + transfer z lotniska
1 tydzień 2 tygodnie 3 tygodnie 4 tygodnie
1225 2420 3585 4720
Program dla rodzin (min. 4 osoby w tym min. 1 dorosły)
(20 zajęć francuskiego + 4 wycieczki)
- -

* Uczniowie, którzy nie mogą zacząć nauki na początku kursu, nadal mają możliwość by zapisać się (jeśli grupa nie jest zapełniona i pod warunkiem,
 że uczeń nie jest początkujący), poprzez zapłacenie stawki tygodniowej pomnożonej przez ilość tygodni pozostałych do końca semestru.
1 lekcja - 45 minut
opłata rejestracyjna - 40 EUR - ważna przez 1 rok
materiały do nauki - 25-48 EUR
minimalny wiek uczestników - 17 lat

ZAKWATEROWANIE [€]

PARYŻ 2018

Cena za tydzień*

(6 nocy)

Cena za dodatkową noc

Zakwaterowanie u rodziny Pokój 1-osobowy** Pokój 2-osobowy** *** Pokój 1-osobowy** Pokój 2-osobowy** ***
Pokój**** 210 / 245 185 / 225 40 / 50 35 / 45
Pokój ze śniadaniem 275 / 325 245 / 295 55 / 65 50 / 60
Pokój ze śniadaniem i 3 obiadami***** 295 / 360 270 / 320 60 / 70 55 / 65
Pokój ze śniadaniem i 5 obiadami***** 330 / 395 285 / 345 65 / 80 60 / 70
Pokój ze śniadaniem i obiadem 340 / 410 300 / 360 70 / 85 65 / 75

* Zalecamy przybycie do rodziny goszczącej po godzinie 18:00 w niedzielę. Jeżeli uczestnik chce przybyć przed godziną 18:00, rodzina goszcząca powinna być o tym poinformowana co najmniej tydzień przed przylotem. Jeżeli uczestnik chce przybyć przed godziną 14:00, będzie musiał uiścić dodatkową opłatę w wysokości 30 euro (early check-in fee). Wykwaterowanie w soboty przed południem. Ceny mogą wzrosnąć o 20% w okresie świątecznym.
** Cena po ukośniku - pokój o podwyższonym standardzie (specjalne wymagania, zakwaterowanie w centrum miasta, prywatna łazienka itp.)
*** Pokoje 2-osobowe tylko dla 2 studentów podróżujących razem
**** Minimum 4-tygodniowy pobyt
***** 6 śniadań i 5 obiadów

Cena za noc
Rezydencja Pokój 1-osobowy Pokój 2-osobowy
CISP Ravel lub Kellermann
(ze śniadaniem)
44,3 (tylko pokoje 1-osobowe)
Maison des Lyceennes (wyłącznie 07/16- 08/16) ze śniadaniem od 42
C/ite Universitair (wyłącznie 07/16- 08/16) ze śniadaniem od 38
Studio Estudines* (1 lub 2 os.) ze śniadaniem, od poniedziałku do soboty od 42

* Od stycznia do sierpnia pobyty minimum 4-tygodniowe
Cena za noc

Apartamenty

Pokój 1-osobowy Pokój 2-osobowy Pokój 3-4-osobowy
Citadines - Trocadero od 111 od 142 od 221
Citadines - Opera - od 145 od 233
Citadines - Saint-Germain-des-Paris od 111 od 142 od 221
Adagio - La Defense od 64 od 69 od 81
Adagio - Quai d'Ivry - od 57 od 73
Adagio - Porte de Charenton od 57 od 61 od 86
Adagio - Reuilly-Diderot - od 73 od 102

 

 

 

 

 

 

 


Cena za noc
Hotele Pokój 1-osobowy Pokój 2-osobowy
Ibis Styles Montmartre *** od 82 od 93
Hotel de L'Avre ** od 95 od 130
Hotel Opera Saint - Georges *** od 110 od 120
Quality Hotel Axel Opera *** od 125 od 135
Ambassade *** od 123 od 159
Hotel Victor Hugo **** od 183 od 237
Hotel Belloy Saint Germain **** od 195 od 205

Transfer

6.00 - 20.00

20.00 - 6.00

Stacja kolejowa 66 75
Lotnisko Beauvais 142 156
Lotnisko Orly/Roissy 84 94
Hostele

Cena za noc

Pokój 6-12-osobowy (koedukacyjny lub tylko dla kobiet)

Saint Christopher's Inns

od 25

 


Opłata za rezerwację zakwaterowania wynosi 80€.
Minimalny wiek: 17 lat (zakwaterowanie u rodziny goszczącej), 18 lat (zakwaterowanie w rezydencji, hotelu lub apartamencie).

NICEA 2018

Cena za tydzień*

(6 nocy)

Cena za dodatkową noc

Zakwaterowanie

u rodziny
Sezon: 5.06 - 3.09.2018
Poza sezonem: 2.01 -5.06 i 5.09 - 31.12.2018

Pokój 1-osobowy** Pokój 2-osobowy** *** Pokój 1-osobowy** Pokój 2-osobowy** ***
Pokój ze śniadaniem Sezon 224 / 259 186 / 223 44 / 52 39 / 46
Poza sezonem 203 / 245 189 / 231 40 / 48 35 / 42
Pokój ze śniadaniem i kolacją Sezon 280 / 322 259 / 301 55 / 66 50 / 60
Poza sezonem 266 / 301 238 / 280 50 / 60 46 / 55

* Zalecamy przybycie do rodziny goszczącej po godzinie 18:00 w niedzielę. Jeżeli uczestnik chce przybyć przed godziną 18:00, rodzina goszcząca powinna być o tym poinformowana co najmniej tydzień przed przylotem. Jeżeli uczestnik chce przybyć przed godziną 14:00, będzie musiał uiścić dodatkową opłatę w wysokości 30 € (early check-in fee). Wykwaterowanie w soboty przed południem.
** Cena po ukośniku - pokój o podwyższonym standardzie (specjalne wymagania, zakwaterowanie w centrum miasta, prywatna łazienka itp.)
*** Pokoje 2-osobowe tylko dla 2 studentów podróżujących razem

Cena za tydzień

(6 nocy minimum)

Rezydencja Studio 1 os. Studio 2 os. Studio 3 os.
Azur Campus

262

(od października do grudnia)
325
(od maja do września)

367

(od października do grudnia)
420
(od maja do września)

-
France Riviera

330 (1-3 tyg.)/ 292(4 tyg i więcej)

(od września do grudnia)
292 (1-3 tyg.)/ 330(4 tyg i więcej)
(od maja do września)

- -
Gounod

270

(od września do grudnia)
350
(od lipca do sierpnia)

330

(od września do grudnia)
400
(od lipca do sierpnia)

-
Segurane (tylko czerwiec - sierpień) 1 tydz. 2 tyg. 3 tyg. 4 tyg.

330

273 253 244

Atrakcyjne zniżki na pobyt dłuższy niż 8 tygodni!

Cena za noc

Apartamenty

Studio 1-osobowe

Studio 2-osobowe Studio 1-2-osobowe Deluxe Apartament 3-4-osobowy
Lamartine* od 2.01 do 27.03 & od 9.10 do 31.12.2018 55 65 - 95
od 27.03 do 17.06 & od 3.09 do 7.10.2018 89 108 - 155
od 18.06 do 03.09.2018 115 130 - 195
Ajoupa**

Pokój 1-osobowy Deluxe

Pokój 1-2-osobowy Pokój 1-2-osobowy Deluxe Apartament 1-4-osobowy
Poza sezonem 52 59 64 89
Pozostałe sezony 74 80 100 134
Sezon 89 104 124 164
Adagio Nice Acopolis  od 02.01 do 16.04.2018 i 01.10.2018 do 31.12.2018 od 16.04 do 03.07. 2018 i 27.07.2018 do 30.09.2018 od 02.07 do 28.08.2018
4-9 nocy 10-27 nocy 28-90 nocy +91 nocy 4-9 nocy 10-27 nocy 28-90 noc +91 nocy 4-9 nocy 10-27 nocy 28-90 nocy +91 nocy
Studio 1-osobowe 57 51 44 43 66 58 52 51 74 67 52 51
Studio 2-osobowe 65 54 51 49 74 62 58 56 85 77 58 56
Studio 2-osobowe Deluxe 71 60 54 52 71 67 61 59 92 83 61 59
Apartament 88 69 65 63 93 77 72 70 116 104 72 70

* Minimalny czas pobytu: 7 nocy
** Minimalny czas pobytu: 6 nocy. Śniadanie kontynentalne dodatkowo płatne 9 euro od osoby. Pranie 7 euro / 5 kg.

Hotele Cena za noc
Pokój 1-osobowy Pokój 2-osobowy
Helvetique ** (ze śniadaniem) od listopada do grudnia od 65 od 75
 od września do października od 77 od 87
od czerwca do sierpnia od 87 od 97
Plaisance ** (ze śniadaniem) od listopada do grudnia od 51 od 57
od kwietnia do października od 71 od 90
Hotel Saint - Georges *** (ze śniadaniem) od listopada do grudnia od 67 od 90
od kwietnia do października od 95 od 120
Grand Hotel Florence *** (ze śniadaniem) od listopada do grudnia od 73 od 90
od kwietnia do października od 127 od 140
Hotel Vendome *** (ze śniadaniem) od listopada do grudnia od 85 od 105
od czerwca do października od 100 od 135
Mercure **** (ze śnaidaniem) od października do grudnia od 127 od 127
od kwietnia do października od 144 od 144
Nice Riviea ***** (ze śniadaniem) od października do grudnia od 128 od 156
od maja do września od 139 od 170

Opłata za rezerwację zakwaterowania wynosi 80€.
Minimalny wiek: 17 lat (zakwaterowanie u rodziny goszczącej), 18 lat (zakwaterowanie w rezydencji, hotelu lub apartamencie).

Transfer

6.00 - 22.00 / 22.00 - 6.00

20.00 - 6.00

Stacja kolejowa 39€ / 45€ 44 €
Lotnisko 33€ / 39€ 38 €


Jak zostać uczestnikiem szkolenia w szkole FRANCE LANGUE ?
Szkoła we FrancjiWszystkie formalności związane z wyjazdem, rezerwacją, przejazdem itp. załatwisz osobiście lub korespondencyjnie w Szkole Języków Obcych "LEXIS" lub u naszego Agenta. Po wyborze kursu, zakwaterowania i innych świadczeń wypełniasz formularz zgłoszenia, podpisujesz umowę i wpłacasz odpowiednią kwotę w złotych na nasz rachunek bankowy "LEXIS". Formularz zgłoszenia, jeden egzemplarz umowy i potwierdzenie wpłaty przesyłasz nam pocztą lub faksem, tak abyśmy mogli dostać przesyłkę na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu (osoby z innych miast kontaktują się z Agentem).

Przed wyjazdem otrzymujesz od nas:
·
potwierdzenie przyjęcia na kurs wraz ze stosownym listem dla władz granicznych we Francji - po to, aby nie mieć problemów z przekroczeniem granicy,
·bilet na przejazd - jeśli wyjazd będzie z Warszawy (osoby wyjeżdżające z innych miast Polski kontaktują się z Agentem),
·potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania wraz z adresem, telefonem i krótką charakterystyką rodziny goszczącej,
·rachunek za zamówione świadczenia.

napisz - wyślemy kalkulację kosztów Kursy w Bordeaux i Biarritz Obozy dla młodzieży w Paryżu Obozy językowe we Francji