OBOZY JĘZYKOWE we Francji (młodzieżowe) Francuskie obozy młodzieżowe Francja Wakacyjne kursy francuskiego we Francji dla młodzieży i dzieci


Kursy językowe we Francji dla dorosłych

Obozy językowe we Francji Antibes

Młodzieżowe obozy językowe we Francji, Antibes (13-17 lat) - Szkoła językowa Atoll, Francja

Idealne miejsce do spędzenia wakacji, w samym sercu lazurowego wybrzeża, Juan-les-Pins jest miejscem szczególnie atrakcyjnym dla nastolatków. Delikatny, słoneczny klimat i lokalizacja na wybrzeżu Morza Śródziemnego czynią to miejsce idealnym do uprawiania sportów wodnych. Program nauczania j. francuskiego przeznaczony jest dla młodzieży w wieku 13-17 lat, przewiduje on 20 lekcji języka francuskiego w tygodniu. W cenie są również wycieczki i zajęcia pozalekcyjne.

Obóz językow Francja w Hyers

Francja obóz językowy dla dzieci i młodzieży w Hyeres/Tulon  (9 - 17 lat) - Szkoła językowa Atoll, Francja

Hyeres, podobno jedno z najbardziej zielonych miast Francji ulokowane nad Morzem Śródziemnomorskim, oferuje mnóstwo atrakcji dla entuzjastów plażowania, sportów wodnych i pięknych widoków. Miejscowość ta została przez wiele osób okrzyknięta światową stolicą windsurfingu. Odbywające się tutaj obozy językowe są połączone z kursami żeglarskimi. Kursy żeglowania dostępne są na dwóch poziomach intensywności.

Wakacyjne obozy językowe dla młodzieży w Cannes Francja

Wakacyjny obóz językowy (młodzieżowy) we Francji, Cannes (13 - 17 lat) - Szkoła językowa Atoll, Francja

Cannes znane na całym świecie głównie za sprawą słynnego festiwalu filmowego, jest uznane za miasto luksusu, mody oraz sławnych osób. Obozy językowe dla młodzieży w Cannes oferują szeroki wachlarz dodatkowych atrakcji, w tym między innymi wycieczki do Monako, Nicei oraz Antibes. Zakwaterowanie dostępne w świetnie wyposażonym Campusie Carnot lub u rodziny Francuskiej

Obozy językowe Francja Biarritz

Francja letni obóz językowy z nauką surfingu w Biarritz   (14-17 lat) - Szkoła języka francuskiego BLS, Francja

Biarritz usytuowane w południowo zachodniej Francji jest bardzo atrakcyjnym miejscem wypoczynku. Słynące z ponadprzeciętnej otwartości jest uznawane za jedno z najbardziej gościnnych francuskich miast. Rezydencja studencka Victoria Surf oferuje bardzo wysoki standard zakwaterowania, pokoje mają własne łazienki, w całej rezydencji jest darmowy dostęp do Internetu bezprzewodowego. Możliwe jest połączenie obozu językowego z kursem surfingu.

Obóz językowy w Paryżu

Obóz językowy w Paryżu (13 - 17 lat) - Szkoła językowa  we Francji Accord

Kampus Saint Nicolas zlokalizowany jest w południowym Paryżu. Kampus jest nowoczesnym kompleksem budynków z przestronnymi klasami, darmowym dostępem do Internetu, samoobsługową restauracją, obszernymi tarasami oraz internatem. W tego obozu językowego jest 20 lekcji języka francuskiego (45 minutowych) w tygodniu, organizowanych w grupach maksymalnie 15 osób. W pobliżu kampusu centrum Expo Porte de Versailles oraz park wodny Aquaboulevard.

Zobacz też: Kursy językowe (francuskiego) dla dorosłych - także dla seniorów we Francji

Napisz - prześlemy kalkulację kosztów
Poleć nas znajomemu