Staż w Anglii

Staże w Anglii

Zwiększ swoją atrakcyjność na rynku pracy, zdobywając doświadczenie zawodowe w jednej z brytyjskich lub międzynarodowych firm związanych z dziedzinami, którymi się interesujesz i z którymi wiążesz przyszłość.

Program Internship obejmuje 8-tygodniowy kurs Intensive English oraz bezpłatny staż w jednej z brytyjskich lub międzynarodowych firm. Minimalny czas trwania stażu to 3 miesiące dla osób z krajów UE/EEA oraz 5 miesięcy dla obywateli pozostałych krajów. Kurs języka angielskiego odbywa się w Kings Bournemouth lub Kings Londyn, staż może odbywać się na całym terenie Wielkiej Brytanii (zgodnie z lokalizacją firmy, która spełnia oczkiwania ucznia).
Wkładamy dużo w wysiłku aby umieścić uczniów na stażu łpowiązanym z ich zainteresowaniami oraz planami na przyszłość, np.: Handel detaliczny, Projektowanie, Grafika, Hotelarstwo, Bankowość, Ubezpieczenia, Informatyka

Anglia praktyka

Cena obejmuje

8-tygodniowy kurs intensywnego angielskiego obejmuje:

 • 28 lekcji tygodniowo (21 godzin) w Kings Bournemouth lub w Kings Londyn na kursie 8-tygodniowym

 • Lekcje języka angielskiego ogólnego w godzinach porannych

 • Wybór opcji dodatkowych w godzinach popołudniowych, m.in.: Business English, przygotowanie do IELTS

 • Test kwalifikacyjny po przyjeździe, regularne testy kontrolne i prace domowe 

 • Folder Kings, materiały dydaktyczne, książka do samodzielnego korzystania

 • Dostęp do materiałów do samodzielnej nauki

 • Darmowy dostęp do internetu

 • Certyfikat ukończenia kursu

 • 8-tygodniowe zakwaterowanie w rodzinie goszczącej (szczegóły poniżej) 

Program stażu obejmuje:

 • Staż w pełnym wymiarze godzin w odpowiedniej firmie (bezpłatny)
 • Odpowiednie szkolenie zapewniane jest przez pracodawcę
 • Ogólna pomoc w trakcie trwania stażu
 • Cambridge CIE Advanced Certificate in Work Placement dla uczniów spoza UE/EEA

Struktura kursu

Sekcja 1): 8-tygodniowy Kurs Intensive English Kurs intensywnego angielskiego obejmuje 28 lekcji tygodniowo (21 godzin). Program kursu obejmuje naukę języka angielskiego ogólnego oraz opcje dodatkowe, w postaci kursu angielskiego w biznesie, czy przygotowania do IELTS. Od uczniów oczekujemy uczestnictwa w opcji Business przez co najmniej 6 tygodni.
Sekcja 2): Staż Po ukończeniu Kursu intensywnego angielskiego, uczniowie otrzymują bezpłatny staż w jednej z brytyjskich lub międzynarodowych firm. Minimalny czas trwania stażu to 3 miesiące dla uczestników z krajów UE/EEA oraz 5 miesięcy dla pozostałych uczniów.

Wszyscy uczniowie spoza UE powinni uzyskać CIE Cambridge Certificate in Work Placement at Advanced level w trakcie trwania programu.
Ważne Informacje
Liczba lekcji w tygodniu 28 lekcji tygodniowo (21 godzin)
Kiedy? Dostępny przez cały rok. Rozpoczęcie na początku każdego tygodnia. Dokładne daty w Cenniku.
Czas trwania Uczniowie z krajów UE/EEA odbywają 8-tygodniowy kurs języka angielskiego oraz 12-tygodniowy staż (w sumie 5 miesięcy).
Uczniowie z pozostałych krajów odbywają 8-tygodniowy kurs języka angielskiego oraz 20-tygodniowy staż (w sumie 7 miesięcy).
Poziom Od uczniów oczekujemy co najmniej średniozzaawansowanej znajomości języka angielskiego (IELTS 4.5, First Certificate) przy rozpoczęciu kursu. Uczniowie na niższym poziomie zaawansowania powinni wziąć udział w dłuższym kursie intensywnym. Wszyscy uczniowie zostaną poddani testowi oraz rozmowie kwalifikacyjnej jeszcze przed zaakceptowaniem rejestracji.
Minimalny wiek uczestników 20 (średnia wieku: 20-25 lat)
Liczebność grup 14 uczniów
Prace domowe Około 1 godzina dziennie (4-6 godzin tygodniowo).
Wycieczki Szkoła organizuje cotygodniowe weekendowe wycieczki do znanych miast i atrakcji turystycznych. Cena wyjazdu to £20 - £30. 
Atrakcje Szkoła organizuje zajęcia pozalekcyjne, między innymi: siatkówka, koszykówka, piłka nożna, imprezy studenckie, projekcje DVD. Niektóre zajęcia są bezpłatne, za udział w pozostałych pobierana jest niewielka opłata. 
Uwagi Uczniowie z krajów spoza UE/EEA muszą uzyskać Cambridge CIE Advanced Certificate in Work Placement w trakcie trwania stażu.

Program stażu jest przeznaczony dla uczniów odpowiedzialnych i zaangażowanych.

Zakwaterowanie w rodzinie goszczącej zapewnione jest na czas trwania kursu (8 tygodni). Po ukończeniu kursu, zakwaterowanie zazwyczaj zapewnia pracodawca. Jeśli pracodawca nie może zapewnić zakwaterowania, pracownicy Kings pomogą znaleźć odpowiednie zakwaterowanie. Koszt zakwaterowania w trakcie stażu nie jest wliczony w cenę kursu.

Uczniowie zazwyczaj uczestniczą w rozmowach kwalifikacyjnych, trwających 1-2 tygodnie, przed znalezieniem odpowiedniego stażu.

Cena kursu nie obejmuje kosztów transportu ze szkoły / rodziny goszczącej do pracy, itp.
CENNIK - STAŻ
Daty  Czas trwania Bournemouth Londyn
Rozpoczęcie kursu na początku każdego tygodnia od 8 stycznia do 10 grudnia min. 5 miesięcy (dla uczniów z krajów EU/EEA)
min. 7 miesięcy (dla uczniów innych narodowości)
£2602 (UE/EEA)
£2852 (non-EU/EEA)
cena obejmuje 8-tygodniowe zakwaterowanie

Opłata rejestracyjna: £50
£3010
£3260
cena obejmuje 8-tygodniowe zakwaterowanie

Opłata rejestracyjna: £50
ZAKWATEROWANIE
Rodzaj zakwaterowania Cena w sezonie  Cena poza sezonem
pokój pojedynczy u rodziny  £76  9 czerwca - 30 czerwca
£84  30 czerwca- 11 sierpnia
£76  11 sierpnia-  1 września
 6 stycznia-  9 czerwca  tylko grupy

 1 września-  22 grudnia tylko grupy

pokój podwójny u rodziny   £175  30 czerwca-  11 sierpnia £150
Kadra kierownicza u rodziny   (pokój pojedynczy z własną łazienką) £175  30 czerwca-  11 sierpnia £150
Zakwaterowanie w rezydencji z własnym wyżywienieniem (Dostępne tylko w lipcu i sierpniu. Proszę sprawdzić dostępność przed złożeniem zamówienia . Minimalny wiek  18 lat) £120 tygodniowo pokój pojedynczy (z własną łazienką)
£75  tygodniowo pokój podwójny (z własną łazienką i aneksem kuchennym)
Ważne uwagi dotyczące zakwaterowania

Cena zakwaterowania u rodziny zawiera  śniadanie i kolację podawane codziennie a także lekki obiad w weekendy.   
Pranie nie jest zawarte w cenie zakwaterowania ale jest dostępne za dodatkową opłatą w wysokości  £5 tygodniowo 
Pościel w domu u rodziny jest zapewniona. Prosimy wziąć ze sobą ręczniki.
 Zakwaterowanie jest dostępne w soboty lub niedziele przed rozpoczęciem kursu. 
Zakwaterowanie w rezydencji: rezydencja studencka w centrum miasta. Wśród wyposażenia jest łazienka w każdej sypialni, aneks kuchenny w pokoju podwójnym, wspólna kuchnia, pralnia, całodobowa ochrona. W cenę wliczono czystą pościel w dniu przyjazdu. Uczestnicy mają obowiązek prać własną pościel i sprzątać pokój. Prosimy o przyniesienie własnych ręczników.
Dopłata za późną rezerwację w sezonie: W okresie od lipca do sierpnia rezerwujemy sobie prawo do naliczania dodatkowej opłaty za późną rezerwację w wysokości  £20 tygodniowo dla uczestników którzy złożą rezerwację w czasie krótszym niż  10 dni przed przyjazdem. 
Opłata za ponowną rezerwację :Możliwe jest naliczenie dodatkowej opłaty za złożenie ponownej rezerwacji na zakwaterowanie w wysokości  £20 jeśli uczestnik zażąda  bez powodu zbyt wielu zmian w zakwaterowaniu. 

Poleć nas znajomemu