Egzaminy British Council - TOLES - kurs przygotowujący do egzaminu TOLES w Warszawie

Egzaminy z języka prawniczego TOLES Warszawa

TERMINY EGZAMINÓW TOLES W BRITISH COUNCIL W WARSZAWIE 2017

TRWAJĄ ZAPISY NA KURSY SEMESTRALNE

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 45 60 2700
4-8 18 60 1080
9-12 15 60 900

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma GRATIS

do 10% rabatu za kurs/ międzynarodowy obóz językowy w Anglii

NOWOŚĆ - Kursy angielskiego z certyfikatem TOLES dostępne online na żywo

Rozkład zajęć

Test of Legal English Skills jest egzaminem językowym, opracowanym przez instytut Global Legal English, skierowanym do prawników oraz studentów prawa. Ocenia znajomość języka angielskiego pod kątem posługiwania się językiem prawniczym używanym w światowym handlu, pisania oficjalnych listów oraz komunikacji przy pomocy poczty elektronicznej, tworzenia dokumentów prawnych, czytania złożonej dokumentacji, posługiwania się językiem negocjacji, poprawnego stosowania struktur gramatycznych. Jest dostępny na dwóch poziomach.

Kursy przygotowujące do egzaminu TOLES organizowane są przez Szkołę Języków Obcych dla kancelarii prawnych i ich korporacji, dla sądów, prokuratury oraz dla osób, których celem jest poszerzenie znajomości słownictwa prawniczego w języku angielskim.

Egzamin można zdawać na 3 poziomach:
-TOLES Foundation - poziom A2 - B1 - Intermediate
-TOLES Higher - poziom B1-B2 - Upper Intermediate
-TOLES Advanced - poziom B2-C1 - Proficient
Nasza Szkoła GWARANTUJE zdanie takiego egzaminu!!!.

Zajęcia przygotowujące do tego egzaminu odbywają się w LEXIS dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne(4 tygodniowo). By przygotować Państwa do tego egzaminu zapraszamy do uczestnictwa w mini grupach. Do wybory są trzy rodzaje grup: 2 - 3-osobowe, 4 - 8-osobowe oraz 9 - 12-osobowe. Nauka trwa przez 2 semestry, każdy po 60 lekcji . Zajęcia są wyłącznie prowadzone przez doświadczonych prawników z dyplomem filologii.
Jeżeli są Państwo chętni do podjęcia udziału w tych lekcjach, zapraszamy na bezpłatny egzamin sprawdzający Państwa poziom angielskiego i pozwalający nam wybrać najlepszą dla Państwa opcje. Na test wstępny nie trzeba się zapisywać. Można wziąć w nim udział miedzy godziną 8 a 21 od poniedziałku do piątku w naszej placówce przy ul. Marszałkowskiej 2.
Kurs prowadzony jest przez doświadczonego prawnika.
Zapraszamy na test sprawdzający poziom znajomości języka. Na podstawie testu dobierzemy właściwą dla Ciebie grupę.

Zapraszamy!

Jeżeli przyjdziesz z przyjacielem dostaniesz 50 złotych premii do wykorzystania.

Twój przyjaciel może również dostać premię za przyprowadzenie kolejnego ucznia!

Zapisz się on-line
lub telefonicznie: +4822 625 72 98
+4822 622 25 23

Dlaczego warto posiadać certyfikat?

 • Egzaminy Cambridge są międzynarodowo uznawanymi egzaminami z języka angielskiego.
 • Egzaminy Cambridge sprawdzają cztery podstawowe umiejętności językowe: rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie oraz pisanie.
 • Certyfikaty są respektowane przez większość anglojęzycznych uczelni i instytucji edukacyjnych na całym świecie przy rekrutacji studentów.
 • Certyfikaty są uznawane przez największe, międzynarodowe firmy w Polsce i na świecie przy rekrutacji pracowników na stanowiska wymagające znajomości języka angielskiego.
 • Ministerstwo Edukacji Narodowej uznaje egzaminy FCE, CAE i CPE na prawach dawnego egzaminu państwowego z języka angielskiego.
 • Ministerstwo Edukacji Narodowej uznaje egzaminy CAE i CPE jako udokumentowanie kwalifikacji językowych wymaganych od nauczycieli języka angielskiego. Kandydaci na nauczycieli, posiadający powyższe certyfikaty, muszą ukończyć kurs metodyczny.
 • Ministerstwo Spraw Zagranicznych uznaje egzaminy CPE i IELTS (co najmniej 7 punktów) jako dokument świadczący o znajomości języka angielskiego, wymaganej od pracowników ministerstwa.
 • Ministerstwo Edukacji Narodowej uznaje egzaminy FCE, CAE, CPE, BEC Vantage, BEC Higher oraz IELTS (co najmniej 6 punktów) jako udokumentowanie kwalifikacji językowych przewodników turystycznych i pilotów wycieczek.
 • FCE, CAE, CPE, BEC Vantage, BEC Higher oraz IELTS (co najmniej 6 punktów) są honorowane przez Urząd Służby Cywilnej jako dowód znajomości języka angielskiego, wymaganej od pracowników polskiej służby cywilnej.
 • IELTS jest wymagany przez ambasady Australii, Nowej Zelandii oraz Kanady od osób, które chcą wyemigrować do tych krajów.
 • Cambridge International Diploma in ICT jest honorowany przez The Institute for the Management of Information Systems.
 • Cambridge International Diploma in ICT jest uznawany przez uniwersytety w krajach anglosaskich.
  KET, PET, FCE, CAE, CPE oraz BEC są ważne bezterminowo. Wynik egzaminu IELTS jest ważny 2 lata.

Rejestracja na egzaminy - odbywa się za pośrednictwem LEXIS

KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC
W Polsce są dwie sesje egzaminacyjne dla egzaminów z grupy głównej: sesja letnia (maj, czerwiec) oraz sesja zimowa (listopad, grudzień). Jedynie KET jest dostępny tylko w sesji letniej. Zapisy na sesję letnią odbywają się na przełomie lutego i marca a na sesję zimową - na przełomie września i października.

IELTS
Egzamin jest przeprowadzany 2 razy w miesiącu w biurach British Council w Warszawie i Krakowie. Rejestracja na wybrany termin testu następuje w miarę wolnych miejsc, nie później niż na 7 dni przed datą egzaminu.

TOLES
Egzamin jest przeprowadzany kilka razy w roku dla kandydatów indywidualnych oraz dla instytucji. Rejestracji na wybrany termin należy dokonać nie później niż 6 tygodni (kandydaci indywidualni) lub 8 tygodni (kandydaci zapisywani przez instytucje) przed egzaminem.

Sekcja Egzaminów British Council
tel. (022) 695 59 37
fax. (022) 695 59 30
Al. Jerozolimskie 59
00-697 WARSZAWA

tel. (012) 428 59 30
fax. (012) 428 59 40
Rynek Główny 26 / Wiślana 2
31-007 KRAKÓW


Ponadto, w Polsce jest 16 ośrodków egzaminacyjnych oraz 5 punktów rejestracyjnych - szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej British Council.

Informację na temat egzaminów Uniwersytetu Cambridge przygotowano we współpracy z British Council w Warszawie.

Powrót do poprzedniej stronyIndywidualny kurs TOLES w Warszawie lub w mini grupie