IELTS Kursy angielskiego przygotowujące do egzaminu w British Council

IELTS Egzamin dla chcących studiować lub pracować za granicą

IELTS w Warszawie

TRWAJĄ ZAPISY NA KURSY SEMESTRALNE

TERMINY PISEMNYCH EGZAMINÓW IELTS W BRITISH COUNCIL W WARSZAWIE 2022

Rozkład zajęć

Zapraszamy na darmowe próbne zajęcia z języka angielskiego organizowane na poziomach B2, C1, C2 oraz przygotowujących do egzaminów na w/w poziomach. Lekcje będzie prowadził nasz wykwalifikowany native speaker. O dniach zajęć i o szczegółach możesz dowiedzieć się telefonicznie lub drogą mailową oraz gdy wypełnisz formularz

International English Language Testing System (IELTS) jest skierowany do osób, które muszą udokumentować znajomość języka angielskiego, aby móc studiować lub pracować w krajach, gdzie język angielski jest powszechnie używany. IELTS jest uznawany przez uniwersytety w krajach anglojęzycznych (m.in. ponad 180 uniwersytetów w Wielkiej Brytanii i ponad 170 uniwersytetów w USA), ale także w krajach nie anglojęzycznych. Egzamin ten jest również przeznaczony dla osób ubiegających się o wizę emigracyjną do Australii, Nowej Zelandii i Kanady. IELTS jest uznawany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych (od 7 punktów) i Urząd Służby Cywilnej (od 6 punktów) jako udokumentowanie kwalifikacji językowych wymaganych od pracowników tych instytucji. Dostępne są 2 moduły egzaminu IELTS. Moduł Academic zdają osoby pragnące studiować za granicą. Moduł General Training przeznaczony jest dla osób, które planują wyjazd do pracy bądź na staż za granicę. Egzamin można obecnie zdawać
w wersji papierowej (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Katowice, Rzeszów, Lublin) i w wersji komputerowej (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Rzeszów, Lublin).

Nasza Szkoła GWARANTUJE zdanie takiego egzaminu !!!

Prowadzimy nabór na semestralne kursy grupowe. Zajęcia w ramach takich kursów odbywają się dwa razy w tygodniu w bloku zajęć 2x45 min.

Aby przygotować Państwa do tego egzaminu zapraszamy do uczestnictwa w małych grupach. Do wybory są trzy rodzaje grup: 2 - 3-osobowe, 4 - 8-osobowe oraz 9 - 12-osobowe. W przypadku kursów semestralnych rozpoczynających się na jesieni nauka trwa przez 2 semestry, każdy po 60 lekcji. Zajęcia prowadzone są wyłącznie przez native speakerów, którzy mają przygotowanie pedagogiczne. Kursy prowadzone są na 2 poziomach zaawansowania (B2 i C1).

Zdanie egzaminu IELTS otwiera drogę studiowania i podjęcia nauki w szkołach anglojęzycznych na całym świecie. Na naszych stronach znajdziesz propozycję nauki w szkole średniej za darmo. Program nauki finansowany jest z funduszy UE.

Jeżeli są Państwo chętni do podjęcia udziału w zajęciach, zapraszamy na bezpłatny egzamin sprawdzający Państwa poziom angielskiego i pozwalający nam wybrać najlepszą dla Państwa opcje. Na test wstępny nie trzeba się zapisywać. Można wziąć w nim udział miedzy godziną 8.00 a 21.00 od poniedziałku do piątku w naszej placówce na ul. Marszałkowskiej 2 lok. 6.

Szkoła Języków Obcych LEXIS zgłasza uczestników kursu przygotowującego do egzaminu IELTS do British Council.

TERMINY PISEMNYCH EGZAMINÓW IELTS W BRITISH COUNCIL W WARSZAWIE 2022

O terminach egzaminów dowiesz się podczas naszego kursu.

Cena egzaminu IELTS 2023

Opłata za egzamin w 2023 r. wynosi 830 zł.

Egzaminy ustne odbywają się na około 7 dni przed lub po egzaminie pisemnym, któremu towarzyszy także sprawdzian z rozumienia ze słuchu i czytania.

Promocja przy zapisie!

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 35 60 2100
4-8 18 60 1080
9-12 15 60 900

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma GRATIS

do 10% rabatu za kurs/ międzynarodowy obóz językowy w Anglii

Zapraszamy!

Jeżeli przyjdziesz z przyjacielem dostaniesz 50 złotych premii do wykorzystania.

Twój przyjaciel może również dostać premię za przyprowadzenie kolejnego ucznia.

Zapisz się on-line
lub telefonicznie: +4822 625 72 98
Marszałkowska 2 lok. 6

Gwarancja!! Niemal 100% uczestników kursów w szkole LEXIS zgłaszanych na egzaminy Cambridge zdaje te egzaminy. Naszym uczniom dajemy gwarancję zwrotu kosztów w przypadku ewentualnego niepowodzenia na egzaminie. Koszty zostają im zwrócone w postaci dodatkowych lekcji o równowartości opłaty egzaminacyjnej.

Powrót do poprzedniej strony
Indywidualny kurs IELTS w Warszawie lub w mini grupie