Kursy angielskiego CAE Warszawa Egzaminy British Council

Kursy przygotowujące do egzaminu CAE - zajęcia z native speakerem!
Kursy angielskiego przygotowujące do egzaminu CAE

TRWAJĄ ZAPISY NA KURSY SEMESTRALNE

Zapraszamy na lekcje z języka angielskiego organizowane na poziomach B2, C1, C2 oraz  na kursy przygotowujące do egzaminów na w/w poziomach. Lekcje będzie prowadził nasz wykwalifikowany native speaker. O dniach zajęć i o szczegółach możesz dowiedzieć się telefonicznie lub drogą mailową.

Procedura egzaminu CAE w British Council w Warszawie

Terminy egzaminów CAE w British Council w Warszawie 2018

Rozkład zajęć

CAE (Certificate in Advanced English) jest uznawanym na całym świecie egzaminem z języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. U nas British English. Dyplom CAE, podobnie jak dyplom ukończenia szkoły, jest ważny bezterminowo.

Nasza Szkoła udziela GWARANCJI zdania egzaminu CAE!

Kursy przygotowujące do egzaminu CAE odbywają się w LEXIS dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (4 tygodniowo). By przygotować Państwa do tego egzaminu zapraszamy na zajęcia w małych grupach. Do wybory są trzy rodzaje grup: 2 - 3-osobowe, 4 - 8-osobowe oraz 9 - 12-osobowe. Nauka trwa przez 2 semestry, każdy po 60 lekcji. Zajęcia są wyłącznie prowadzone przez native speakerów, którzy mają przygotowanie pedagogiczne.
Jeżeli są Państwo chętni do podjęcia udziału w tych lekcjach, zapraszamy na bezpłatny egzamin sprawdzający Państwa poziom angielskiego i pozwalający nam wybrać najlepszą dla Państwa opcje. Na test wstępny nie trzeba się zapisywać. Można wziąć w nim udział miedzy godziną 8 a 21 od poniedziałku do piątku w naszej placówce na Marszałkowskiej 2 lok. 6.

Zapraszamy na test sprawdzający poziom znajomości języka. Na podstawie testu dobierzemy właściwą dla Ciebie grupę i poinformujemy Cię o możliwych dniach i godzinach zajęć. Zajęcia 2 razy w tygodniu (wtorki i czwartki o 19.25 są terminami orientacyjnymi - grupa może wyrazić życzenie uczestnictwa w innym terminie) po 90 min. Pracujemy w godz. 8.00 - 21.00 - Nie trzeba się umawiać.

Promocja przy zapisie na kurs CAE!

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 35 60 2100
4-8 15 60 900
9-12 8,50 60 510

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Rabaty:
- studenci/uczniowie mają 5% rabatu;
- przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu - 5% rabatu;
- studenci/uczniowie przy wpłacie jednorazowej - 10% rabatu;
- za kontynuację nauki - 5%.
Maksymalny rabat 10%.

Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma GRATIS

do 10% rabatu za kurs/ międzynarodowy obóz językowy w Anglii

Zapraszamy!

Jeżeli przyjdziesz z przyjacielem dostaniesz 50 złotych premii do wykorzystania.
Twój przyjaciel może również dostać premię za przyprowadzenie kolejnego ucznia

Zapisz się on-line
lub telefonicznie: +4822 625 72 98
Zajęcia: Warszawa, ul. Marszałkowska 2/6

Procedura egzaminu CAE w British Council w Warszawie

Na kursach przygotowujących do egzaminów ćwiczą Państwo umiejętność czytania ze zrozumieniem, pisania określonych dokumentów, słuchania ze zrozumieniem i mówienia. Powtarzane są również niezbędne zagadnienia gramatyczne. Pod koniec kursu uczniowie piszą test próbny (obowiązują identyczne reguły jak na egzaminie prawdziwym), by przekonać się jak dobrze się przygotowali do prawdziwego egzaminu. Szkoła Języków Obcych LEXIS zgłasza wszystkich kursantów do British Council przed egzaminem. Po egzaminie LEXIS otrzymuje z British Council arkusze z ocenami kursantów. LEXIS powiadamia kursanta o uzyskanej ocenie i przekazuje mu odpowiedni kwit. Kursant z kwitem zgłasza się do British Council po odbiór swojego certyfikatu.

Egzamin CAE potwierdza znajomość języka niezbędną do podjęcia studiów oraz pracy zawodowej w anglojęzycznym otoczeniu. CAE jest uznawany przez większość brytyjskich uczelni jako egzamin wstępny z angielskiego.
Egzamin kładzie nacisk na umiejętność porozumiewania się w sytuacjach wykraczających poza sytuacje z życia codziennego. Kandydat powinien wykazać się szeroką znajomością języka: wypowiadać się płynnie i precyzyjnie, nie mieć żadnych problemów ze zrozumieniem tekstu pisanego i mówionego oraz być w stanie napisać wypracowanie na dowolny temat.

Egzamin CAE składa się z 5 części:
1. Rozumienie tekstu pisanego (75 min.)
2. Wypowiedź pisemna - esej (120 min.)
3. Struktury i gramatyka (90 min.)
4. Rozumienie ze słuchu (45 min.)
5. Wypowiedź ustna (15 min.).
Egzamin jest zdany, gdy kandydat otrzymał jeden z trzech stopni: A, B oraz C. Stopnie D, E, oraz F oznaczają, że egzamin nie został zdany.

Od 2015 roku, wprowadzone zostaną następujące zmiany:
Egzamin składać się będzie z 4 części:

1. Rozumienie teksty pisanego + struktury i gramatyka (120 min.)
2. Wypowiedź pisemna (90 min.)
3. Rozumienie ze słuchu (40 min.)
4. Wypowiedź ustna - rozmowa z egzaminatorem (15 min.)

Egzamin jest zdany, jeżeli kandydat otrzyma jeden z trzech stopni: A, B oraz C. Stopnie D, E, oraz F oznaczają, że egzamin nie został zdany.

TERMINY EGZAMINÓW CAE W BRITISH COUNCIL W WARSZAWIE 2018

Termin egzaminu CAE