TŁUMACZENIA ROZMÓW TELEFONICZNYCH

Tłumaczenia ustne przez telefon. Tłumaczenia rozmów przez telefon. Rozmowy z udziałem tłumacza. Rozmowy telefoniczne bez znajomości języka. Telekonferencje przez telefon. Tłumaczenia rozmów zagranicznych z udziałem tłumacza. Tłumaczenie rozmów z osobą obcojęzyczną.

Tłumaczenia przez telefon (ustne)

Tłumaczenie rozmowy telefonicznej cena

Oferujemy tłumaczenia rozmów telefonicznych przy użyciu najnowszych  technologii komunikacyjnych. Dzięki naszej ofercie będziecie mogli Państwo przeprowadzać dowolne konwersacje za pośrednictwem najlepszych tłumaczy. Tłumaczenia są możliwe niezależnie od liczby osób biorących udział w rozmowie telefonicznej, a także ilości oraz rodzaju języków - dla nas bariery nie mają znaczenia. Dajemy Państwu możliwość przeprowadzania swobodnych rozmów z obcokrajowcami, bez znajomości obcych języków. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły.

Tłumaczenie rozmowy telefonicznej cena

Cena tłumaczenia rozmowy telefonicznej wynosi zwykle 2,50 zł za minutę + 23% VAT. Minimalny czas rozliczenia wynosi 15 min. Znaczy to, że jeśli rozmowa trwała mniej niż 15 min, to opłata będzie wynosiła tak jak za 15 min. W ramach opłaty ujęty jest czas połączenia telefonicznego. Nie ma znaczenia z jakim kraju znajduje się Twój rozmówca. My łączymy Twój telefon z Twoim rozmówcą i z tłumaczem.

Wcześniej przygotuj numery kontaktowe do swoich rozmówców. Jeśli to będą telefony stacjonarne, to nie będziesz obciążony za koszty połączenia - także w przypadku połączeń zagranicznych.
Tłumaczenia przysięgłe w Warszawie - LEXIS