Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych
Kurs komunikacji ustnej i pisemnej w języku angielskim

Zaawansowany kurs prezentacji i wystąpień publicznych skierowany jest do osób, których język angielski nie jest językiem ojczystym. Szkolenie dot. komunikacji, skupia się na sztuce publicznych przemówień, pisania, uczenia się oraz zaangażowania
w kontakcie z publicznością. Program kursu zapewnia uczestnikom możliwość ćwiczenia umiejętności komunikacyjnych
oraz  budowania pewności siebie podczas wystąpień publicznych w języku angielskim, ale także w pisaniu złożonych tekstów.
Zajęcia "Sztuka komunikacji ustnej i pisemnej" w LEXIS, obejmują najważniejsze aspekty skutecznej komunikacji i mają na celu pomóc uczestnikom kursu w doskonaleniu umiejętności pisania oraz publicznego wypowiadania się.

Kurs "Sztuka Komunikacji" stacjonarnie lub online

Możesz zapisać się na nasz kurs komunikacji ustnej i pisemnej w trybie indywidualnym ( jeden na jeden) lub w grupie - zajęcia stacjonarne w szkole LEXIS w Warszawie lub online poprzez "wirtualną klasę". Wirtualna Klasa łączy rzeczywistą klasę z internautami,
którzy nie mają możliwości uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych. Oferujemy transmisję w dwie strony,  na żywo,  za darmo.

Główne części grupowego kursu "Sztuka Komunikacji"

Część I - komunikacja ustna i pisemna

Pierwsza część dotyczy doskonalenia prezentacji. Przemawianie publiczne jest wyzwaniem dla większości ludzi. Poznasz kroki, które należy podjąć, aby sprostać temu wyzwaniu. Pewność siebie, struktura oraz treść prezentacji są kluczowe dla osiągnięcia pożądanych rezultatów. Zdobędziesz wiedzę na temat aranżacji pomysłów, stylu i umiejętności niezbędnych do zorganizowania przemówienia, biorąc pod uwagę wybór treści, strukturę prezentacji od samego początku aż do końca, sposoby skutecznej komunikacji z publicznością.

Część II - komunikacja ustna i pisemna

W drugiej części uczestnicy przejdą szkolenie z całego procesu pisania, zaczynając od prostego akapitu, przechodząc do bardziej złożonych struktur pisarskich, a na koniec do pisania tekstów, przemówień i esejów. Takie działania pomogą podnieść poziom umiejętności i sprawią, że uczestnik będzie bardziej świadomy jakiego rodzaju tekstu należy używać, jak biegle mówić w języku angielskim, jak posługiwać się językiem obcym w wielu dziedzinach życia. Nauczysz się zasad poprawnego pisania na bardzo wysokim poziomie, skutecznej argumentacji, pisania listów oraz innych ważnych dokumentów, rozumienia procesu tworzenia tekstu, angażowania się we współpracę z innymi, poprawnego cytowania oraz tworzenia  efektownych przemówień.

Część III - komunikacja ustna i pisemna

Trzecia część jest wyjątkowa, ponieważ musisz nauczyć się właściwie wykorzystywać swoją znajomość języka angielskiego w różnych sytuacjach, zarówno tych codziennych jak i podczas formalnych wydarzeń. Informacje, które zostaną przedstawione kursantom, nie są łatwe do uzyskania, ponieważ często będziemy opierać się na oryginalnych dokumentach wysłanych lub przekazanych wykładowcy kursu, podczas jego długoletniej pracy za granicą. Język traktowany będzie jako część kultury, gdyż to właśnie język wyraża, ucieleśnia i symbolizuje kulturową rzeczywistość.

Część IV - komunikacja ustna i pisemna

Czwarta część dotyczy nauczenia uczestnika nowych umiejętności językowych, słownictwa oraz gramatyki.

Kurs "Komunikacja ustna i pisemna" dla osób indywidualnych - prywatne zamówienia

Nasze kursy mogą być dostosowane do Twoich potrzeb, dzięki czemu będziesz mieć odpowiedni wpływ na swoich przyszłych klientów / rozmówców. Studenci będą ćwiczyć zaawansowane umiejętności komunikacyjne w różnych kontekstach i wykorzystywać je do różnych celów, takich jak rozmowy przez Skype'a, zespołowe prezentacje online, pisemne plany wydajności i wyceny ryzyka. Dodatkowe  tematy mogą obejmować relacje biznesowe, protokół dyplomatyczny i etykietę (ustną i pisemną), prezentacje online, radzenie sobie w stresujących sytuacjach, w których należy posłużyć się językiem angielskim, negocjowanie umów i wynagrodzeń oraz profesjonalne nawiązywanie kontaktów. Wykłady dot. sztuki prezentacji i wystąpień publicznych w kontekście relacji biznesowych i dyplomatycznych można zamawiać także w języku polskim.

Opłaty & Jak się zgłosić

Kurs obejmuje 60 godzin lekcyjnych tj. 15 spotkań po 4 lekcje. Zajęcia odbywają się tylko w soboty w godzinach 10:00-13:15 (łącznie z przerwą).

Już teraz możesz zgłosić swoje uczestnictwo w kursie :

*numer kontaktowy +48 22 625 72 98 - w godz. 8:00 - 21:00

*adres e-mail:  lexisATlexis.edu.pl