KURSY JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO W HISZPANII DLA DOROSŁYCH

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii dla dorosłych - Costa Blanca - Denia

KURS HISZPAŃSKIEGO DLA DOROSŁYCHKursy j. hiszpańskiego w Hiszpanii dla dorosłych.

Możesz nauczyć się języka hiszpańskiego bez względu na swój wiek. Starsi uczący się mają zwykle obawy przed rozpoczęciem kursu hiszpańskiego, gdyż myślą, że nie będą w stanie nadążyć za tempem zajęć. W TLCdénia mamy kursy dla różnych grup wiekowych i każda z nich świetnie sobie radzi!
Wszystkie nasze kursy, oprócz tego, że są bardzo dynamiczne, są dostosowane do wieku uczestników. Są to intensywne kursy opracowane tak, żeby uczący się rozwijali wszystkie umiejętności – czytanie, słuchanie, pisanie i mówienie.

KURS HISZPAŃSKIEGO DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Mamy wiele lat doświadczenia w nauczaniu hiszpańskiego i od lat jesteśmy świadkami niesamowitych rezultatów. Dla początkujących pierwsze dni nauki są zwykle stresujące, ale już po kilku dniach stają się bardziej pewni siebie i zaczynają tworzyć swoje pierwsze zdania.

W TLCdénia oferujemy szeroki wybór kursów hiszpańskiego w Hiszpanii w Costa Blanca.

 

INTENSYWNY KURS HISZPAŃSKIEGO 20

Kurs obejmuje 20 godzin lekcji tygodniowo – 4 lekcje po 45 minut dziennie, od poniedziałku do piątku. Zwykle odbywają się one w godzinach 9:30 – 12:45, w niektórych tygodniach mogą one ulec zmianie, jednak zawsze są to godziny ranne lub wczesno popołudniowe. Na naszym kursie będziesz pracować nad wszystkimi umiejętnościami – czytaniem, pisaniem, słuchaniem, no i oczywiście nad mówieniem. Limit osób w grupie to 10, jednak średnio grupy liczą po 6-7 osób.

INTENSYWNY KURS HISZPAŃSKIEGO 30

Kurs obejmuje 30 godzin tygodniowo, w tym 4 zajęcia grupowe i 2 dodatkowe zindywidualizowane lekcje, na których uczący się mają szansę skupić się na indywidualnych potrzebach. Podczas dodatkowych lekcji uczestnicy różnych grup mogą brać udział w zajęciach w mieszanych grupach, które zwykle oparte są na zadaniach z gramatyki. Standardowy czas zajęć grupowych to 9:30-12:45 (intensywny kurs hiszpańskiego 20) i 13-14:30 dla dodatkowych lekcji.

INTENSYWNY KURS HISZPAŃSKIEGO 20 + 5

(Intensywny kurs hiszpańskiego 20 + 1 dziennie lekcja indywidualna). Pierwszą część kursu stanowi 20 lekcji opracowanych, w taki sposób, aby uczący się rozwijali w grupach wszystkie umiejętności – czytanie, pisanie, słuchanie oraz mówienie. Daje to niesamowitą możliwość rozpoczęcia nauki w grupie w ramach pierwszej części kursu, a następnie pracowania na zajęciach indywidualnych, na których możesz poćwiczyć konwersacje i gramatykę lub powtórzyć materiał z poprzednich zajęć.

Co więcej, oferujemy hiszpański specjalistyczny: „Hiszpański Medyczny” oraz „Intensywny Kurs Języka i Kultury Hiszpanii 20+5”

ZAJĘCIA ONLINE

Jeśli wolisz uczyć się hiszpańskiego bez wychodzenia z domu, możesz wybrać nasze zajęcia indywidualne w formie wideo konferencji.

Zajęcia online prowadzone są przez native speakerów języka hiszpańskiego, w taki sposób, by odpowiedzieć na wszystkie potrzeby uczącego się. Podstawą naszego nauczania jest metoda komunikacyjna, co oznacza, że u nas rozwiniesz wszystkie kompetencje językowe: słuchanie, czytanie, mówienie i pisanie. Naucz się hiszpańskiego szybko!

Na zajęciach online otrzymasz dostęp do źródeł oraz materiały przydatne do nauki, takie jak: filmy, obrazki, teksty i nagrania. Wszystkie z nich dostosowane do Twoich potrzeb!

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Nasze lekcje indywidualne zostały stworzone, by odpowiedzieć na potrzeby każdego uczącego się. Kurs jest elastyczny zarówno jeśli chodzi o długość, jak i treść: hiszpański biznesowy, hiszpański ogólny, konwersacje, gramatyka itd.

KURS HISZPAŃSKIEGO W HISZPANII DLA RODZINY


Masz szansę zmienić proces uczenia się w niezapomniane doświadczenie dla całej rodziny. W TLCdénia czekamy zarówno na dorosłych i na dzieci. Dorośli mogą zapisać się na jeden z naszych intensywnych kursów, a dzieci mogą uczestniczyć w kursie łączącym naukę hiszpańskiego z innymi zajęciami.

Kiedy opracowywaliśmy kurs dla dzieci, skupiliśmy się na tym, by był on atrakcyjny. Dlatego korzystamy z cyfrowych pomocy naukowych, takich jak filmy animowane lub gry dostosowane do wieku i poziomu uczestników. Co więcej, dostosowujemy się do różnych procesów i rytmów uczenia się dzięki rozmaitym rodzajom materiałów (dźwiękowe, kinezyczne i wizualne).
 

KURSY HISZPAŃSKIEGO DLA DZIECI, MŁODZIEŻY HISZPANIA 2022

Nauka hiszpańskiego w Hiszpanii

Wakacyjne kursy hiszpańskiego dla dorosłych, dla dzieci i młodzieży od 5 do 17 lat. Hiszpański online z native speakerem. 

TLCdénia to szkoła hiszpańskiego, z ponad 35-letnim doświadczeniem w skutecznym nauczaniu języka. Hiszpaańskie obozy językowe dla młodzieży w Hiszpanii. Costa Blanca
Szkoła znajduje się w Hiszpanii, w regionie turystycznym Costa Blanca.

Szkoła w Dénii gwarantuje, że przeżyjesz niezapomniane chwile i zechcesz do nas wrócić!

Denia to urokliwe i przyjazne miasteczko położone nad Morzem Śródziemnomorskim między Alicante i Walencją. Z wielu korzyści jego lokalizacji warto wyróżnić 322 słonecznych dni w roku oraz średnią temperaturę równą 18oC. Liczba mieszkańców miasteczka wynosi około 45 tys. Jednak podczas miesięcy letnich do słonecznego miasteczka przybywa wiele ludzi z całego świata.Dénia jest jednym z najatrakcyjniejszych celów turystycznych regionu Costa Blanca.
Costa Blanca znana jest nie tylko dzięki swoim przepięknym plażom, ale także jako miejsce zabytkowe z nietuzinkowym dziedzictwem artystycznym, aktywnym portem i niespotykanym środowiskiem naturalnym – wszystkim, czego potrzebujesz, żeby przeż
yć niezapomniane wakacje.
 

Kurs hiszpańskiego z zakwaterowaniem

Chcesz nauczyć się hiszpańskiego? Zachęcamy do nauki hiszpańskiego w Hiszpanii. Pobyt pomoże Ci zanurzyć się w języku i w hiszpańskiej kulturze. Poznawanie życia codziennego Hiszpanii to najlepszy sposób na poprawienie umiejętności językowych. Nie czekaj, przyjedź i ucz się hiszpańskiego w Hiszpanii!

Dodatkowe atrakcje dla uczących się hiszpańskiego

W szkole TLCdénia doświadczysz tego, co kluczowe w nauce języka hiszpańskiego w Hiszpanii. Dowiesz się o zwyczajach i tradycjach hiszpańskich, a także poznasz okolice. Dénia to miejsce ogromnych możliwości i pozytywnych doświadczeń, które uczynią Twój pobyt niezapomnianym. W TLCdénia nauka języka ma miejsce zarówno a klasie, jak i poza nią. Uczący się wspólnie spędzają czas poza zajęciami, budując w ten sposób międzynarodowe środowisko.
 

Egzaminy DELE

Dyplomy DELE są certyfikowane przez Instytut Cervantesa i uznawane na całym świecie. Szkoła jest centrum egzaminacyjnym i oferuje również kursy przygotowawcze.

Zajęcia dodatkowe

Szkoła organizuje zajęcia dodatkowe, na których studenci mogą dodatkowo szlifować swój hiszpański. Wydarzenia kulturalne, gotowanie, warsztaty...
 

Intensywne kursy hiszpańskiego prowadzone są przez cały rok. Zapisz się już teraz i zacznij efektywną naukę hiszpańskiego w Hiszpanii.

NOWOCZESNA SZKOŁA MIESZCZĄCA SIĘ W CENTRUM DENII

Rodzinna szkoła z ponad 35-letnią historią. Zapewniamy przestrzeń kawiarnianą, a zajęcia odbywają się w nowoczesnych, skomputeryzowanych i wyposażonych w klimatyzację klasach, zapewniających profesjonalne środowisko do nauki języka. Z nami pokochasz naukę hiszpańskiego w Hiszpanii!

 10 sal lekcyjnych
· Taras
· Przestrzeń kawiarniana                                                                                                                                            
· Ułatwiony dostęp dla niepełnosprawnych
· Dostęp do Wi-Fi
· Biblioteka z możliwością wypożyczania
· Automat z kawą, zimnymi napojami i przekąskami
· Tablice interaktywne
· 15 minut do plaży
· 5 minut do supermarketu
· Restauracje i sklepy w okolicy
· Miejsce przyjazne zwierzętom (wymagana wcześniejsza informacja)

KURSY HISZPAŃSKIEGO W HISZPANII


Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii to świetny sposób na zaangażowanie się w naukę i poprawienie swoich umiejętności językowych w idealnej atmosferze.

TLCdénia to szkoła językowa wyróżniająca się pod względem nauczania języka hiszpańskiego. Od lat prowadzimy wysokiej jakości kursy języka hiszpańskiego w Denii (Costa Blanca).

Uczestnicy naszych zajęć to dzieci od 5. roku życia, aż po seniorów!

Oto nasze programy nauki hiszpańskiego w Hiszpanii:

 

KURSY JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO W HISZPANII DLA DZIECI

HISZPAŃSKI DLA DZIECI – OPCJA A (OD 5 DO 10 LAT)

Liczba lekcji: 20 lekcji tygodniowo; 1 lekcja = 45 minut
Rozkład zajęć: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-12:45
Liczba uczestników: do 12
Czas rozpoczęcia kursu: kurs prowadzony jest zwykle od czerwca do sierpnia (sprawdź kalendarz). Dzieci mogą zacząć w każdy poniedziałek (wymagana wcześniejsza rezerwacja).

PLAN KURSU

Dzieci uczą się hiszpańskiego zarówno w szkole jak i na zewnątrz. Kurs składa się z 2 godzin hiszpańskiego, przerwy i 2 zajęć dodatkowych (wycieczki, gry i zabawy lub warsztaty artystyczne).

Jeśli chodzi o drugą część, oferujemy różnego rodzaju zajęcia, na których dzieci jednocześnie uczą się i poznają miasto. W tym czasie poznają nowe wyrażenia, słówka i biorą udział w zabawach. Nauczycielowi w prowadzeniu takich zajęć pomaga zazwyczaj jeden z naszych pracowników.

HISZPAŃSKI DLA DZIECI – OPCJA B (W WIEKU OD 8 DO 13 LAT)

Liczba lekcji: 2 lekcje hiszpańskiego + przerwa + 2 lekcje żeglowania
Rozkład zajęć: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-14:00
Liczba uczestników: do 12
Czas rozpoczęcia kursu: kurs prowadzony jest zwykle od lipca do sierpnia (sprawdź kalendarz). Dzieci mogą zacząć w każdy poniedziałek (wymagana wcześniejsza rezerwacja).

PLAN KURSU

Dzieci uczą się hiszpańskiego zarówno w szkole jak i na zewnątrz. Kurs składa się z 2 godzin hiszpańskiego, przerwy i 2 lekcji żeglowania w Klubie Żeglarskim.

Kurs jest szczególnie polecany dzieciom, które uwielbiają próbować nowych rzeczy. Dénia tradycyjnie kojarzy się z Morzem Śródziemnomorskim. TLCdénia zapewnia kompletny sprzęt żeglarski, dzięki czemu dzieci zdobywają podstawowe umiejętności żeglarskie: manewrowania, prowadzenia, obsługi sprzętu, znajomości osprzętu, dokowania, prawidłowego przechowywania łodzi oraz zasad bezpieczeństwa.

INTENSYWNY KURS HISZPAŃSKIEGO (OD 11 DO 17 LAT)

Liczba lekcji: 20 lekcji tygodniowo; 1 lekcja = 45 minut
Rozkład zajęć: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-12:45
Liczba uczestników: do 12
Czas rozpoczęcia kursu: kurs prowadzony jest zwykle od lipca do sierpnia (sprawdź kalendarz). Dzieci mogą zacząć w każdy poniedziałek (wymagana wcześniejsza rezerwacja).

PLAN KURSU

Celem kursu jest zwiększenie pewności siebie uczącego się w używaniu języka. Właśnie dlatego jest on dopasowany do potrzeb grupy – w tego typu kursach kładziemy nacisk na każdą z umiejętności językowych (słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie). W ten sposób zapewniamy uczestnikom kursu najefektywniejszy sposób nauczania.

HISZPAŃSKI DLA NASTOLATKÓW W WIEKU OD 14 DO 17 LAT – PÓŁKOLONIE

Liczba lekcji: 20 lekcji tygodniowo; 1 lekcja = 45 minut
Rozkład zajęć: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-12:45 + dodatkowe zajęcia w różnych godzinach
Liczba uczestników: do 12
Czas rozpoczęcia kursu: kurs prowadzony jest zwykle od lipca do sierpnia (sprawdź kalendarz). Dzieci mogą rozpocząć kurs w każdy poniedziałek (wymagana wcześniejsza rezerwacja).


PLAN KURSU

Celem kursu jest zwiększenie pewności siebie nastolatka w używaniu języka. Właśnie dlatego jest on dopasowany do potrzeb grupy – w tego typu kursach kładziemy nacisk na każdą z umiejętności językowych (słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie). W ten sposób zapewniamy uczestnikom kursu najefektywniejszy sposób nauczania.
Po obiedzie uczestnicy półkolonii biorą udział w różnego rodzaju zajęciach popołudniowych, które są prowadzone przez jednego z instruktorów z naszej szkoły. Oferujemy szeroki zakres aktywności: zabawy na plaży, nurkowanie, wspinaczka, wizyty w instytucjach kulturalnych itp. W czasie weekendów nastolatki mogą wybrać się do aqua parku lub odwiedzić pobliskie miasta. Wszystkie te atrakcje wliczone są w koszt wyjazdu.

HISZPAŃSKI DLA DZIECI W WIEKU OD 5 DO 15 LAT (MINI GRUPA)

Liczba lekcji: 20 lekcji tygodniowo; 1 lekcja = 45 minut
Rozkład zajęć: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-12:45
Liczba uczestników: 1-4
Kurs odbywa się zazwyczaj od stycznia do czerwca i od końca sierpnia do grudnia (sprawdź kalendarz). Dzieci mogą rozpocząć kurs w każdy poniedziałek (wymagana wcześniejsza rezerwacja).


PLAN KURSU

Od września do maja dzieci mogą uczestniczyć w kursie prowadzonym w małych grupach – całkowicie dostosowanym do potrzeb kursie przeznaczonym dla dzieci w małych grupach (od 1 do 4 osób). Zajęcia odbywają się zarówno w klasach, jak i w terenie. Plan kursu obejmuje 2 lekcje hiszpańskiego, przerwę i 2 lekcje w terenie (wycieczki, gry i zabawy i warsztaty artystyczne).

W drugiej części kursu zapewniamy szeroki wybór atrakcji, które pomagają dzieciom uczyć się nowych wyrażeń i słownictwa i jednocześnie brać udział w zabawach i poznawać miasto. Nauczycielowi w prowadzeniu takich zajęć pomaga zazwyczaj jeden z naszych pracowników.

KURSY HISZPAŃSKIEGO DLA NASTOLATKÓW

KURS HISZPAŃSKIEGO DLA NASTOLATKÓW W WIEKU OD 14 DO 17 ROKU ŻYCIA - PEŁNY PROGRAM LETNI

Liczba lekcji: 20 lekcji tygodniowo; 1 lekcja = 45 minut + dodatkowe zajęcia w różnych godzinach
Rozkład zajęć: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-12:45
Liczba uczestników: do 12
Kurs odbywa się zazwyczaj od 28 czerwca do 22 sierpnia


PLAN KURSU

Denia jest wprost idealnym miejscem dla nastolatków. Jest to miejsce bezpieczne i świetnie nadające się do zanurzenia się w język i kulturę Hiszpanii.

Celem naszego innowacyjnego kursu jest pomoc nastolatkom w uzyskaniu pewności siebie w posługiwaniu się językiem. Właśnie dlatego dostosowujemy zajęcia do potrzeb uczestników. Rozwijamy wszystkie zdolności językowe: słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie). Po południu uczestnicy Letniego Programu dla Nastolatków uczestniczą w zajęciach terenowych - zawsze pod opieką szkolnych instruktorów. Szeroki wybór atrakcji obejmuje: gry plażowe, nurkowanie, wspinaczkę, wydarzenia kulturalne i wiele innych. W weekendy uczestnicy mogą wybrać się na wycieczkę do aqua parku lub do pobliskich miast. Wszystkie te atrakcje wliczone są w koszt wyjazdu.

Zakwaterowanie w Hiszpanii

 Możesz zamieszkać w apartamencie, w samym centrum miasta, w apartamencie zlokalizowanym przy plaży, w mieszkaniu współdzielonym z innymi uczącymi się j. hiszpańskiego, mieszkanie u rodziny lub w hotelowym pokoju.

Zakwaterowanie u rodziny

Zakwaterowanie w mieszkaniu hiszpańskiej rodziny daje jeszcze większe możliwości poznania kultury i rozwijania umiejętności językowych.
Możesz wybrać pokój 1 lub 2-osobowy oraz pełne wyżywienie lub wyżywienie 2-posiłkowe.


Ceny za osobę za tydzień - pobyt u rodziny


pokój jednoosobowy, śniadanie 195 €
pokój jednoosobowy, śniadanie i obiadokolacja 225 €

*pokój dwuosobowy, śniadanie 175 €
*pokój dwuosobowy, śniadanie i obiadokolacja 200 €

Dodatkowy dzień z wyżywieniem 2-posiłkowym  35€ (pokój jednoosobowy) 30 € (pokój dwuosobowy)

Dodatkowy dzień z pełnym wyżywieniem 40€/tydz. (pokój jednoosobowy) 35 € (pokój dwuosobowy)

Zobacz pełny cennik.

Apartament w centrum miasta lub apartament nad morzem

1-2-osobowy pokój: 300€/tydz.*
3-5-osobowy pokój: 400€/tydz.*

*Ceny zależne są od pory pobytu.

Mieszkania współdzielone

W sezonie:

1-osobowy pokój: 170€/tydz.
2-osobowy pokój: 135€/tydz.

Poza sezonem:

1-osobowy pokój: 120€/tydz.
2-osobowy pokój: 100€/tydz.
 

Poleć nas znajomemu