Kursy do egzaminu LCCI w Anglii angielski biznesowy - zadaj pytania w mailu
Kursy angielskiego dla pielęgniarek medyczne przygotowujące do pracy w Anglii
Kursy angielskiego dla stewardów i stewardes w Anglii
Kursy przygotowujące do studiów w Anglii

SUSSEX COAST COLLEGE HASTINGS 2018        
Kursy specjalistyczne języka angielskiego w Hastings

SZKOLENIE NA ZAŁOGĘ SAMOLOTU POŁĄCZONE Z KURSEM ANGIELSKIEGO - Anglia 2018

Kurs przeznaczony jest dla tych, którzy chcą rozpocząć karierę jako stewardzi i stewardesy. Oprócz osiągnięciaKursy dla stewardes Anglia odpowiedniego poziomu biegłości językowej kurs pozwala uczniom rozwinąć cechy, na które uwagę zwraca się w procesie rekrutacji przez linie lotnicze a także umiejętność techniczne i praktyczne. Kurs odbywa się w laboratoriach językowych i makiecie kabiny samolotu. W tygodniu odbywa się 25 godzin zajęć. Dodatkowe treningi na lokalnym lotnisku pozwalają zdobyć kwalifikacje uznawane na całym świecie. Zajęcia pozwalają też wykształcić w sobie pewność siebie i zdolności autoprezentacji, cech kluczowych dla powodzenia w procesie rekrutacji. Końcowa faza kursu uczy wypełnianie formularzy aplikacyjnych, technik prowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej i przedstawia możliwości związane z przyszłą pracą.
Studenci muszą mieć 17 lat żeby rozpocząć kurs.

Data kursu: po szczegółowe informacje należy skontaktować się z LEXIS.

KURS ANGIELSKIEGO DLA PIELĘGNIAREK - Anglia Hastings 2018

Kurs stworzony specjalnie dla pielęgniarek, które posiadają odpowiednie kwalifikacje w swoim kraju, lecz brak im biegłości językowej by móc pracować w Wielkiej Brytanii. Pielęgniarki, które chciałyby pracować w UK muszą zarejestrować się w "Nursing and Midwifery Council" a zrobić to mogą dopiero po osiągnięciu poziomu 6,5 na egzaminie IELTS. Dopiero po osiągnięciu tego poziomu mogą aplikować do odpowiedniego szpitala.

Data kursu i cena kursu - po szczegółowe informacje należy skontaktować się z LEXIS.

poleć nas znajomemu                 napisz  - prześlemy kalkulację kosztów                    zobacz oferty innych szkół w Anglii