Angielski w Republice Południowej Afryki                                         
Kurs angielskiego w Afryce PołudniowejSkładająca się z 9 prowincji Republika Południowej Afryki, dwukrotnie przewyższająca rozmiarami Francję i aż pięciokrotnie Wielką Brytanię, charakteryzuje się przepięknym i zróżnicowanym ukształtowaniem terenu.

Zachodnia Prowincja Cape jest czwartą, co do wielkości prowincją RPA. Posiada ona bardzo zróżnicowaną, kolorową scenerię i charakteryzuje się dużym zróżnicowaniem kultur. Znajdują się tutaj przepiękne plaże, wioski rybackie, zabytkowe miasteczka, winiarnie i sławna Garden Route z jeziorami, górami i lasami. Najbardziej znana jest oczywiście Góra Stołowa, wyrastająca nad Cape Town. Z wierzchołka góry ( 1087 m. npm.) można podziwiać spektakularny widok na miasto. 

Cape Town uważane jest za jedno z najładniejszych miast Afryki. Występuje tam ciekawa mieszanka stylów architektonicznych, odzwierciedlających kulturę i tradycje wielu pokoleń mieszkańców, którzy przyczynili się do rozwoju miasta: edwardiańskie i wiktoriańskie budowle, architektura niderlandzka, brukowane ulice, meczety, Kwatera Malajska i wspaniały Waterfront. Obok dużych, eleganckich centrów sklepowych, znaleźć tam można ogromny wybór restauracji ze wspaniałymi lokalnymi winami.

Port Elizabeth - przyjazne miasto, wietrzne miasto, stolica sportów wodnych Afryki: jakkolwiek je nazwiesz, Port Elizabeth trzeba odwiedzić. Można cieszyć się tu spokojną atmosferą małego miasta, zapewniającego wszystkie wielkomiejskie rozrywki; przejechać się wzdłuż 40km wybrzeża, albo bawić się na jednych z najlepszych plaży do surfingu w Afryce; poczuć uderzenie adrenaliny podczas lotu na paralotni, zjazdów w kanionie i jeżdżenia rowerem po wydmach; zobaczyć Wielką Siódemkę podczas safari (lew, leopard, nosorożec, słoń, bawół, wieloryb, żarłacz biały); nauczyć się angielskiego w jednym z najwspanialszych miast Afryki.

Kursy w Cape Town

Obozy językowe dla młodzieży